BMW F 650 CS (2002)

Vlastník krystofp
Vloženo 26.9.2017
Aktualizováno 26.9.2017

Moje první fakt motorka. Předtím rok Vespy GT.

První dojmy - První dojem je z jednoválce. Docela duše a je to chvílema jako jízda na mixéru. Pocitově údery jednoválce neodpovítají otáčkám, když jde člověk třeba z auta, tzn. klepe to a pocitově už to podtáčím kolem 1000 ot a přitom na otáčkoměru to je přes 2000 ot. Ale jinak zatím super.. po prvním dni.

Stroj jsem si vybral, protože mi na první pohled padl do oka vzhledem, řemenem, umístěním nádrže a tak celkově. Bizarní barevná BMW schémata se mi také vcelku zamlouvají. Koukal jsem na ni od motoškoly, což je cca 10 let. V té době jsem ještě koukal po ER-5, ale ta mi přišla, že není dost zajímavá.
No, před rokem jsem si koupil první svůj motocykl a byla to Vespa GT 200 a rok ježdění mě moc bavil. Na krátké i dlouhé trasy, stěhovaní, srandu.. cokoliv. Teď ale příšel čas na změnu, tak jsem volil mezi tím jít do nové Vespy, nebo zkusit něco jiného.. tak mě zase padlo oko na Scarvera. A už je před domem..
Oproti Vespě je hezké, že za svoje peníze člověk opravdu dostane "věci", techniku a ne jen styl, který má teda Vespa krásný, ale ony ty vyhřívané rukojeti a dobrý podvozek mají taky něco do sebe.
Do města se hodí tak napůl, po zkušenosti se skútrem je problém blink, který je daleko a při manipulaci se spojkou to občas človek musí nějak řešit, třeba nedat blinkr, nebo ho nevypnout včas..
Těším se na delší cesty, zatáčky a lesy..