Yamaha X-max 125 (2009)

Vlastník rehan
Vloženo 12.9.2017
Aktualizováno 12.9.2017

Je to velký skútr, docela silný a rychlý v rámci 125 skútrů, ale trochu dražší. Vhodný i na delší cesty, pod sedadlo vlezou 2 integrálky.

Motorka koupena od J&J Vyškov

První dojmy - Je to můj vůbec první jednostopý stroj, navíc mám téměř nulové zkušenosti. Takže nemám moc s čím srovnávat. Ale dojem mám z něho dobrý, ovládá se dobře i když je docela těžký, zato stabilní a rychlostně v pohodě stačí na dálnici.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, na město i delší trasy.

Doplňky na motorce - 40l kufr

Chtěl jsem něco, na čem můžu jezdit i s Bčkovým řidičákem s tím, že si případně později dodělám řidičák A a koupím opravdovou motorku. A abych mohl vyjet i na vícedení cesty na pár stovek km.
Zatím jsem najel přes 2500 km a moje očekávání plní, akorát v některých situacích je cítit chybějící výkon, při potřebě zrychlení při předjíždění na dálnici třeba.
Úložný prostor je obrovský - pojme dvě integrálky. Mám ještě 40l kufr a stačí mi to na několikadení výlety a ani nepotřebuju batoh na zádech.
Spolujezdce jsem zatím nevezl.
Jezdím spíš mimo město, občas ale musím projet Brno nebo jinde a raději neprojíždím mezi auty, zatím nechci riskovat nějaké odření nebo tak. A přecejen je větší než malé městské padesátky.

kobra33
kobra33 napsal 12.09.17 v 19:03 10b.

Dobrá volba, hodně šťastných km