Yamaha Tracer 7 / 700 (2017)

Vlastník Zbynda74
Vloženo 4.9.2017
Aktualizováno 4.9.2017

Nevšední design, nevšední zážitek

Motorka koupena od FIRMA:Technik motosport Zlín (Kostelec) - Rychlé a seriózní jednání, moto skladem

První dojmy - Na první pohled výborné zpracování, ještě hezčí než na fotkách. První svezení: vše funguje jak má, vše jde lehce, přehledný display, přesné řazení. Manipulace na místě snadná. Do zatáček fakt padá sama. Prvních 700 km jsem dal za 7 dní :-)

Doplňky na motorce - Hlavní stojan SW Motech

Když jsem kupoval svou první novou motorku, musel jsem noc strávit před vyškovskou Mototechnou. Bylo chladno, ale stálo za si počkat na zápis do pořadníku na zázrak s názvem SIMSON Enduro S51. Psal se rok 1990. Díky 6.520 Kčs od mého otce jsem se mohl stát králem silnic. Krásné časy.
Střih - po 27 letech ve mě po uzrálo rozhodnutí zakoupit zcela novou motorku. Yamaha Tracer 700.
Mezi tím jsem si zkusil dvě Hondy z druhé ruky.
Yamaha Tracer se mi líbila už když představili MT-09. Jsem menší postavy a proto jsem přivítal, když japonci udělali i verzi postavené na MT-07.
Mám ji teprve týden, ale jsem naprosto nadšený. Vše funguje jak má a já postupně objevuju co tato kráska umí.
Chystám se do Alp, tak potom přidám další poznatky. Zatím po mě nikdo nemůže chtít nějakou kritiku bo jsem zamilovaný. Znáš to...

Martin1042
Martin1042 napsal 30.12.17 v 15:54 10b.

Přeji mnoho šťastných kilometrů

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.09.17 v 17:16 10b.

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 04.09.17 v 22:01 10b.

Znám!

mike_fish
mike_fish napsal 04.09.17 v 21:53 10b.

Říkám si, že je mi ta fotka nějaká povědomá. Nedávno jsem tam byl na servis se skůtrem a študoval jsem právě 700ku tracera. Moc pěkná mašina!! Proč Zlín a ne PEMM v Brně? I když koukám do mapy, že je to skoro nastejno...