Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník Ornithopter
Vloženo 20.8.2017
Aktualizováno 20.8.2017

Bílá vosa.
Velká, pohodlná, na delší cesty a i na dálnic lepší než bývalé SV650

Motorka koupena od v.d.k (Dvůr Králové nad Labem)

První dojmy - Vysoká, na mojí výšku ideální. Snadno ovladatelná. S blbě nastaveným deflektorem jsem myslel že prvních 50km na dálnici přřijdu o hlavu :)

Doplňky na motorce - Stromek byl pěkně vybavený už od původního majitele, padací rám, zoban, deflektor MRA, chrániče rukojetí, zásuvka a kufr.
Dokoupil jsem hlavní stojan, brašničky do padáků, mazání Nemo (sice to není jako původní scootoiler nainstaluj a zapomeň,ale zase vypadá pěkně strojařsky).
Mám v garáži připravený projekt původně určený na SV. Koupil jsem a repasoval brzdiče z SV1000, desky brembo racing a v USA koupil adaptéry - snad budou fungovat i na V Stromka :) - uvidím další víkend.

Chtěl jsem něco pohodlnějšího než bylo SV 650. Na dojíždění do práce, na výlety po ČR, kombinaci okrsek i města a na dálnici to nebude utrpení.
Po prvních 1000km jsem nadšenej.
Motor je proti SV sice takovej plyšovej a hodnej ale pro moje potřeby ideální, motorka je snadno ovladatelná. Jezdím bez spolujezdce tak mi výkon zatím nechybí.
Brzdy lepší než na SV 650, asi tím že je kotouč o kousek větší, ale i tak je to bída.

kojak01
kojak01 napsal 27.10.18 v 14:56 10b.

Veľa šťastných kilometrov.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.08.17 v 23:42 10b.