Suzuki DL 650 V-Strom (2017)

Vlastník majki.t
Vloženo 7.8.2017
Aktualizováno 7.8.2017

Univerzální stroj pro mě nenáročného človíčka.

Motorka koupena od FIRMA:J. Hamouzová - Suzuki Kladno (Klad

První dojmy - Nejdříve to bylo takové oťukávání,jako když máte novou holku.Po ujetí pár km jsem si byl jist svojí volbou.Už jsem začal tlačit na pilu,no abych nepřeháněl,tak max 5000ot.min,protože ho zajíždím.

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo si chce koupit nové moto za rozumné bankovky.

Doplňky na motorce - Padací rámy a centrál Swmotech,hrazda řidítek.Plánuji rozšíření stojánku a al kufry.Fotky dodám.

Vstromka jsem si vybral,po zralé úvaze na čem vlastně chci jezdit.Potřebuji moto na ježdění kolem komínu cca 200-300km.Pak rád cestuji a protože jsem chtěl nové nenáročné moto,které zvládne lehčí off tak bylo rozhodnuto.Určitě se ptáte,proč jsem nešel do Gs,nebo Afriky.Gs ač je výborná motorka,tak za cenu,kterou jsem dal za stromka by byla ojetina s x kilometrama na hrbu,samozřejmně v terénu nejetá :D.
Nová Afrika by přišla nejméně o 150000kč víc a na to fakt nemám.
Tak teď k jízdě,stromek se zajíždí,takže žádná divočina.Mám teprve najeto 200km,dnes jsem ho dal na značky.Ze začátku mě připadalo,že se mu nechce zatáčet,předtím jsem měl 6 let Versyse a připadal mě hravější to dělala ta 17 vepředu.Ale už jsme se sžili a zatáčí nám to samo.Brzdy si sedají a čím dál lépe to brzdí.Vše mě padlo na motorce hned do ruky,takže s ergonomického hlediska super.Uvidíme až dám nějakou dálku.Jedině s čím mám problém jsou mé krátké nohy,tak sedlo půjde k čalovníkovi.

runda
runda napsal 09.01.18 v 20:02 10b.

SJ90
SJ90 napsal 14.08.17 v 22:09 10b.

Kdy by tu byl tento model o rok dříve asi bych ho měl tak, protože ty důvody při výběru motorek byly velmi obdobné a se všemi V-stromy jsem byl max spokojen

Atari88
Atari88 napsal 12.08.17 v 23:01 10b.

Krásný stroj

bonup
bonup napsal 11.08.17 v 21:40 10b.

Gratuluji, také jsem takovou chtěl.

PetrHK
PetrHK napsal 09.08.17 v 21:51 10b.

Michale je to nádhera , ale dneska jsi mě prodal lepší kousek. .
Jo a na garančce si nech opravit ten tachometr když ti ukazuje jenom nuly.