Kawasaki Z800 (2016)

Vlastník Stefagala
Vloženo 1.7.2017
Aktualizováno 6.3.2018

Krásná svižná osmistovka od Kawasaki, ideální do města, kochací jízdy. Na dálnici jedině s plexi a nalepením se na nádrž.

Motorka koupena od harnessbiker (Praha 10-Uhříněves)

První dojmy - Z motorky jsem byl naprosto nadšen už při prvním pohledu. Doufal jsem sice, že si koupím čistě zelenou verzi, ale kombinace s bílou mi učarovala. Prvotřídní, lehce futuristický, design. Zvuk příjemný, nijak hlučný (až ve vyšších otáčkách). Ovládání bezvadné.

Doplňky na motorce - Na motorce mám namontované padáky, kryt na motor a sadu na držák zadního kola.

Motorku jsem si pořídil z důvodu přestupu na větší kubaturu (předtím honda VT750S). Dlouho jsem uvažoval, jaký typ motorky by se mi líbil, ale po jedné pěkné vyjížďce s kamarádem, který sebou přivedl i pár kluků s naháči, jsem měl jasno. Pak už jen vybrat značku, a jak už píšu v prvních dojmech, jsem měl po prvním pohledu jasno.
Nejlepším prostředím pro Zetko je město a jeho okolí. Prodírá se dopravní špičkou bez větších problémů a nemilosrdně za sebou nechává všechny plechovkáře .
Na krátké motovýlety je taky super. Bohužel po delší ujeté trase (asi 250 km) z ní docela bolí zadek, takže na cestování bych určitě nedoporučil. Ale když ji člověk miluje a musí, tak se to dá i s touhle krasavicí

Ethi
Ethi napsal 09.10.17 v 12:48 10b.

Když ji miluješ, není co řešit

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.17 v 22:23 10b.