Honda XL 125V Varadero (2005)

Vlastník Motolarva
Vloženo 5.6.2017
Aktualizováno 5.6.2017

Motorka je opravdu spolehlivá. I pro tak levou holku jako jsem já, je velmi dobře ovladatelná.

První dojmy - Když jsem na motorku sedla poprvé zdála se být hrozně těžká, ale byl to jen první dojem. Po druhé jízdě už tak těžká nebyla. O několik jízd a motohodin později se z nás stala nerozlučná dvojka.

Motorku bych doporučil pro - Doporučila bych motorku těm, kteří stejně jako já nedosahují věkem na vyšší řidičská oprávnění než je A1. Všem, kteří chtějí něco málo projet, ne jen na nejbližší benzinku.

Doplňky na motorce - Moto má vyhřívané rukojeti, 12V zásuvku, přešité sedlo, padáky

Nejsem úplně vyznavačka vyjížděk za účelem vystavení se na benzince, takže když jsme s rodiči rozhodovali, co pořídit k A1 na cesty, Varadero bylo jasnou volbou. Po zkušenostech s maličkou CBR125 byl "Varan" velká úleva. Rovný a pohodlný posez v kombinaci s dobrým plexi a přešitým sedlem dělá cesty příjemné. Jsem sice úplný začátečník, ale vím už, že motorka obstojně zvládne i cestu za hranice. Moto si hravě poradí jak ve městě, tak i na vesnických silničkách.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.06.17 v 08:57 10b.

D D D D D D D D D D D D :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD

MiKas004
MiKas004 napsal 07.06.17 v 08:32 10b.

Jééé, holka na varanovi. Jak píše Jardas444, málo se to vidí a o to víc se mi to líbí.
Sluší vám to a přeji spoustu radosti a mnoho šťastných kilometrů !

Jardas444
Jardas444 napsal 05.06.17 v 19:09 10b.

Konečně ženská,která má normální motorku a ne zalehávačku.Navíc Varadero i když nízkoobsahové je moc dobrá motorka takže SUPER a máš to za 10b.

greydog
greydog napsal 05.06.17 v 16:14 10b.