Hyosung Comet GT 650 R (2011)

Vlastník Klarakent
Vloženo 21.3.2017
Aktualizováno 22.3.2017

Cenove dostupna, elektronika z ciny :) trosku snek.

Motorka koupena od borek

Suzuki GSX-R 600: Cena

První dojmy - Prvni jizda byla fajn, bohuzel mela stare pneu (factory tyres), takze jsem ji nemohla vyzkouset poradne, ale byla pohodla a jelo to, takze jsem se ji rozhodla koupit. Koupila jsem ji z 5000km na ODO

Motorku bych doporučil pro - Urcite na ziskani zkusenosti z vetsi motorkou, a nekomu kdo uz trosku rozumi technicky motorkam. Motorka se da ale asi jen na 50000km? Nevidim ji na dlouhou zivotnost

Doplňky na motorce - K&N air filter, Twin Brothers vyfuk (skorpion predtim), kosmeticke upravy (rim tape, indikatory atd)

Rozhodla jsem se poridit si neco levneho a silnejsiho nez 500cc abych ziskala zkusenosti nez skocim na 1000cc . Chtela jsem neco pohodlneho na dlouhe projizdky (vikendy vetsinou 300km) a take na dojizdeni do skoly/prace. Chtela jsem neco co bude videt a slyset ale vejde se mezi auta, do husteho provozu v Sydney.
Rozhodovala jsem se mezi Suzuki GSXR 600 ale nenasla jsem zadnou za rozumnou cenu.
Na projizdky je docela pohodlna jen trosku nemotorna, Hlavne v uzkych zatackach nic nepromine.
Technicka spolehlivost !!! - Motorka je hodne "nedomyslena". Chladici system je velice malinky a rezervoar na chladici kapalinu je hned nad vyfukem, Stalo se mi ze diky teplotam v lete a pomalemu provozu se mi rozorvoar roztavil :D Oups
Panely (fairings) jeden panel u vyfuku se mi taky trochu roztavil :D
Electronika je hruza! Baterie je malinka a slabounka a pokud ji vymenujete tak POZOR at vsechny obvody nespalite! Motorka nekdy nechtela startovat a musela jsem zahybat kabelem pod sedackou aby nastartovala :D Jednou za cas zacala ukazovat FI svetylko, ale to se po "vyresetovani" (odpojeni a zapojeni baterie) zase opravilo.
Pokud o motorce premyslite, doporucila bych pocitat s takovymi mouchami, ale zadne velke technicke zavady jsem nemela a najela jsem na ni kolem 25000km nez do me Auto narazilo :DDD

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 23.03.17 v 08:27 10b.

No potěš.. 10b za statečnost