Hyosung Comet GT 650 R (2005)

Vlastník sicherecka
Vloženo 15.9.2012
Aktualizováno 31.7.2016

První vizuální dojmy podivné, zkušební jízda překvapivě příjemná a první dojmy z prvního výletu luxusní .

První dojmy - Nejsu zrovna žádný superzkušený motorkář a těžko to možu hodnotit nějak hafo objektivně. Nicméně po autoškole a zkušebních jízdách na jiných pokladech rozhodně udělal nejlepší dojem a zatím si svou reputaci nepokazil, ač se to někomu nemusí líbit. Líbí se mi, sluší mi, budí respekt, fajně vrní, skvělý relax a je to dobrý magnet na chlapy :-P.

Tož zas tak hodně najetého nemáme, ale už sme se trochu ošahali, zjistili co na teho druhého cca platí a ač mě někdy za moji nepozornost vezme přes prsty, myslím, že to je jeden z těch lepších učitelů . No a poněvadž je to moje první motorka, tak ještě kolenama v zatáčkách nedřu. Ale všecko bude .
Co se týče mých dojmů z motorky jako takové, tak brzdí jako vzteklý, na to zrychlení si po Formanovi fakt skoro ani nemožu zvyknout :D:D, snesla bych trochu tvrdší tlumiče, ale ještě tomu dám šanci, oceňuju ukazatel paliva, páč když přidán plyn, tak tam přibude políčko - sen každého motorkáře, řadí celkem bez problémů a spolujezdca ještě asi dluho nevemu.
Teď ta trochu negativnější část. Ač se domnívám, že je to poměrně důstojný konkurent současných prominentních značek, má ještě nějaké ty rezervy v dokonalosti, co si budem povídat. Chladící kapalina rozhodně nezůstává modrá (těžko říct esli to rezaví skrz méně kvalitních materiálů a nebo do teho předchozí majitel lil nějaký kekel) a ne každý šroubek, který vypadá stejně, jestejný a dá to celkem práci vychytat, který kam pasuje nejlépe :). Taky je člověk zralý na panáka, když se snaží nandat zpátky plasty, které šly dule skoro samy, ale hore nendou už třetí hodinu tak, aby do sebe pasovaly. Momentálně se mi teda nepodařilo nastartovat a baterka to asi není, tož uvidíme, co se z teho vyklube.
Zatím su ale s výběrem nadprůměrně spokojena.

08/2013 Mám krásný nový řetaz!!!

rovy
rovy napsal 22.01.15 v 09:07 10b.

Pěkná motorka Ať slouží

Geogino
Geogino napsal 25.09.13 v 23:47 10b.

super stroj, případné potřebné díly seženeš na www.hyosungmoto.cz

Hery22
Hery22 napsal 21.08.13 v 18:14 10b.

úplně stejný stroj viděl poprvé a naposledy v Istanbulu, jen neměl spz a na podsedlovce měl motiv turecké vlajky

istonbike
istonbike napsal 14.07.13 v 10:42 10b.

Nádherně rudý,málo vídaný 2Vbuch s krásnou pilotkou v sedle přijmi 10b s přáním super levo i pravo točivých zatáček i rovných kilometrů v sedle

Jardas444
Jardas444 napsal 05.07.13 v 08:53 10b.

Hezká motorka .Ať ti dělá jen a jen radost .Za 10b.