Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Hanzhu
Vloženo 10.3.2017
Aktualizováno 17.3.2017

Velmi příjemná, klidná ale dostatečně výkonná.

První dojmy - Moto jsem sehnal do prvního majitele, který ji 11 let schovával v garáži a najel pouze 4100 km. Moto byla ve výborném stavu až na drobné investice do údržby vzhledem ke stáří motocyklu.

Motorku bych doporučil pro - Určitě dobrá do začátku.

Doplňky na motorce - Topcase Honda, plexi MRA Variotouring, padací rámy, centrální stojan.

Moto je skoro pro každého. Zkušeného jezdce neurazí a začátečníka nepřekvapí. Od 70ti v podstatě stačí pořád jen šestka na běžné svezení a člověk se tak může věnovat pouze jízdě a ne stroji, určitě výhoda pro začátečníky. Při ostřejším svezení přece jen trvá než se moto rozhoupe do otáček ale pokud jí držím pod plynem jede dostatečně. Bez problému drží krok s většími a silnějšími stroji. Výhodu je určitě velká možnost nastavení prvků jako plexi,sedadla a řidítek, ve třech polohách. Osobně jsem zkoušel nastavovat pouze sedačku a plexi a myslím že je rozdíl znatelný, pro vyšší a nižší jezdce určitě velká pomoc. Ochrana před větrem je v základu slušná ale určitě není špatné zvážit vyšší plexi. Na cestování relativně tvrdá sedačka, ale i tak není problém odjet 400-500km na jeden zátah. Na moto jsem odjel za 4 měsíce cca 6000 km a byl jsem nad míru spokojený.