Jawa 650 Style (2008)

Vlastník
Vloženo 17.1.2017
Aktualizováno 22.3.2017

Po letech několika japonců ,zase stará dobrá Jawička a když Jawa, tak přece side Velorex nesmí chybět.

Motorka koupena od sběratel

První dojmy - Hned po prvním nasednutí jsem zavzpomínal na 350 Stylku. Ale 650 je o něčem úplně jiném ale Jawáckou duši stále má.Není to japonec je to prostě Jawa ale jezdí slušně,motor je ale pro motorkáře co už mají něco najeto.

Doplňky na motorce -

Pár úprav před sezónou:široká duralová řidítka,expanzní nádobka chladiče,12V zásuvka,digitální teploměr vody,vzduchu a hodiny.

Je to poslední vyrobená Stylka 650 ,postavená na zakázku, má z továrny 17 palcová kola místo 16 tek. sedí to na silnici moc dobře také díky Mischelinkám. Nějakou dobu jsem jezdil sólo motorku,než jsem pořídil nový sidecar Velorex 563. A to už je zase něco úplně jiného.Pořízení nebylo jednoduché, jen výroba velorexu trvala půl roku a vypadalo to že to ani nebude.Montáž už byla bez problémů ve firmě Sidecarmont a zápis do TP se na úřadu taky povedl.
Ještě se ze sidecarem sžívám,ze začátku jsem jezdil sám jen s 50kg závažím v loďce ale posupně už sem tam svezu i syna.
Teď mám ještě naplánovány před sezónou nějaké vylepšování a úpravy ale o tom až to bude.

lukprib
lukprib napsal 19.11.17 v 17:25 10b.

Pěkná souprava, ať slouží

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.17 v 22:48 10b.

Guga
Guga napsal 22.03.17 v 20:51 10b.

Krásná práce

chevyr
chevyr napsal 22.03.17 v 12:22 10b.

Moc pěkná

JČ
napsal 21.03.17 v 22:22

Pokud držím řídítka aspoň jednou rukou tak se nerozkmitaji.Mam na jawce 17stky kola misto 16tek tak to jezdí samo.I pan Vávra ze Sidecarmontu byl překvapen.