Simson S 51 Elektronik (1988)

Vlastník Pepa_
Vloženo 15.1.2017
Aktualizováno 15.1.2017

Simson= nejlepší motorka na začátek. Levně jezdí, aji díly jsou za přijatelné ceny. Navíc všechno si člověk udělá "na koleni".

První dojmy - Na simsonu jsem se učil od dvanácti let, tudiš mi nesedí v ruce víc jak simson. Miluju to řazení, když chce člověk dvojku musí vytočit jedničku aji tak to na tu dvojku chcípá. Samozřejmě má i mouchy.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci a určitě ti, co potřebují dříče na dojíždění do práce.

Doplňky na motorce - Zrcátka Aprilia Leonardo, čiré sklíčka blinkrů, dění svícení, Plexi, box.

Simson je jasná volba. Není nějak extra velký, silný a pohodlný, ale nedá se říct že by byl nejmenší, nejslabší nebo nepohodlný. Je to prostě pincek. Ten můj má za sebou majitelé co ho měl pro práci, ne pro zábavu. Jezdil v zimě v létě až dostal vyhazov a simák ležel 8let v boudě. Pak už koupě, rekonstrukce, STK a už jen jezdit a ladit. Jakmile jsem si myslel že je ve špičkovém stavu jel jsem s ním do vysokých Tater, konkrétně Štrbské pleso. Jsem rád že jsem tam byl. Simson ukázal své silné i slabé stránky. Ta silná je spotřeba, když s váma jede kámoš na stopětadváce tak tomu dáváte kuřku, takže furt plný kotel i tak se Simson vešel do 3,5l/100km. Slabá stránka se projevovala různě, občas protestovala indukční cívka, raz zase nějak karburátor, ale vždy tomu pomohla pauza (díky bohu)
Každopádně jsem moc moc rád že mi stojí v garáži.

jirka675
jirka675 napsal 20.01.17 v 19:07 10b.

Tak ať ti stojí v garaži ješte dlouho!!

Raisto01
Raisto01 napsal 19.01.17 v 13:33 10b.

Parádní věc do startu

octavia555
octavia555 napsal 18.01.17 v 20:35 10b.

riadne nabalený...

speroure
speroure napsal 18.01.17 v 20:22 10b.

To je legenda

Stealman
Stealman napsal 18.01.17 v 18:58 10b.

Paráda Clovek zavzpomina na svoje zacatky