Suzuki DL 650 V-Strom (2016)

Vlastník radek_kolanda
Vloženo 1.1.2017
Aktualizováno 5.6.2017

Po dvou sezónách strávených na Jawě 350/638 jsem se rozhodl, že by to chtělo změnu. Né, že by mě cestování na Jawě nebavilo, spíš naopak, ale změna je život. Chtěl jsem něco na pohodové cestování a aby se s tim dalo případně i vjet do terénu.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

Honda XL 700V Transalp: důvod neuveden
Kawasaki Versys 650: důvod neuveden
Yamaha XT 660 Z Tenere: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy z motorky byly fantastický. Motorka mi padla hned do ruky. Posez hezky vzpřímenej, ochrana proti větru parádní, motor táhnul hezky odspoda a nikde nic nevybrovalo, to jsem z Jawy neznal :D

Doplňky na motorce - Padáky SW-Motech
Topcase Givi Trekker 52N
Hliníkové kufry a rámy BigHusky
Tankvak GIVI XS308
Navigace Garmin ZUMO 590

S motorkou mám odjetou jednu sezónu (cca 12900 km) a nemůžu si jí vynachválit. Motorka se super vodí, výkon je pro mě absolutně dostačující, jezdím na pohodu, ale když se motor vytočí, tak se člověk i pěkně sveze. Hodně mě překvapila spotřeba, kdy jsem se s bráchou na cestě kolem Slovenska a Chorvatska dostal na průměr kolem 4-4,2l/100km. Na motorce se super cestuje. V pohodě jsme s bráchou dali 800km za den a vždycky jsem z motorky slezl nerozlámanej.

SJ90
SJ90 napsal 10.06.17 v 22:41 10b.

Jo V-stromek je skvělá volba, řeklbych jeden z nejlepších univezálů na cestování
Tak ať pěkně šlape. Jinak Mitas E-07 jsou OK

Johnny10
Johnny10 napsal 23.05.17 v 11:56 10b.

babula
babula napsal 07.03.17 v 17:42 10b.

Moc pěkný Stromek za 10b

jawa354
jawa354 napsal 01.02.17 v 21:19 10b.

Bonsai650
Bonsai650 napsal 12.01.17 v 18:56

No prvý servis som ako vzdy robil pri 1000km no potom ma v Suzuki servise co mam najblizsie presvedcili že stale sa meni po 6000km ale u toho čo som kupoval tvrdi ze 12tis tak neviem...a aj podla manualu je 12tis...preto som pisal tebe že po kolko...s tym je nastaveny aj vsetok servis ako filtre sviecky atď ze furt 12tis ...na forach co som cital je furt rozoberany len starsi model so servisom po 6 tak fakt neviem...niesu to male peniaze co sme dali za motky tak preto ma to zaujima...zlata JAWA ešte že jazdim aj na tej...ďakujem za odpoved a keby si dačo vedel viac alebo sa k niecom dopatral tak budem rad ked daš vediet dik