Suzuki GSF 650S Bandit (2012)

Vlastník qvak
Vloženo 21.12.2016
Aktualizováno 21.12.2016

Ideální na cestování. Kvalitni bezproblémová.

Yamaha XJ6 Diversion F: motorka je na mě moc malá
Yamaha FZ6 Fazer S2: jezdil jsem na ní v autoškole a moc me neseděla
Suzuki DL 650 V-Strom: nebyl k mání dobrý kus za dobré peníze

První dojmy - Jako moji první velkou motorku jsem nechtěl žádneho divočáka a chtěl jsem něco bezproblémového. Motorka se mě líbila hned jak jsem jí víděl na živo. Je pohodlná, dobře ovladatelná, perfektně sedí (otestována i cesta po nakupu domů v dešti) slušná ochrana před větrem.

Doplňky na motorce - komplet kufry Givi. padací rám. 12V zásuvka, cestovni plexi

Průměrná spotřeba - 6.07 l/100km

Motorku jsem si vybral, protože jsem chtel spolehlivou, idealně cestovní polo kapotu. Uvažoval jsem i cestovním enduru, ale je to teď poměrně oblíbená kategorie a cena tomu dost odpovídala. Výběr byl také dost probraný.
Motorka mě sedla hned od první chvíle. Je pro mě pohodlná, prostorná. Hodná, ale když je potřeba zatahat motor to umožní.
Koupil jsem ji s 12tis najetých km takže super stav . komplet nove pneu, baterka, čerstvě po servisu.
Motorku jsem koupil na konci sezony, takže mám na ni najeto velmi malo.
Jediné s čím trochu zapasím je váha motorky. Na to se dá, ale zvyknout a jak na ni sednu, váha zmizí a nemám s ní problemy.

Čadil
Čadil napsal 31.03.18 v 08:21 10b.

bandit za 10 kámo

Kvakin323i
Kvakin323i napsal 22.03.17 v 18:40 10b.

Diky za okomentovani me motorky,take ti preji spoustu stastnych km a at ti dela samou radost jako mne muj vetsi bracha.

Likna
Likna napsal 23.12.16 v 10:29 10b.

Moc pěkná, mám podobnou určitě budeš spokojen, přeju hodně bezproblémových km

qvak
qvak napsal 22.12.16 v 11:08

Ahoj, děkuji za hodnocení.u té spotřeby jsem se upsal v čísle proto taková blbost 2,8l/100km

findejs1310
findejs1310 napsal 22.12.16 v 08:08