Suzuki DL 650 V-Strom (2016)

Vlastník Rendolff
Vloženo 13.11.2016
Aktualizováno 13.11.2016

Motorka na cestování se kterou se dá sjet bez problému a obav mimo asfaltku

Motorka koupena od FIRMA:H3 Moto (Paskov)

První dojmy - Když jsem si na ní poprvé sedl, bylo rozhodnuto, já ji chci. Ale jak jsem se poprvé svezl, tak jsem si jen řekl, Ku..a ten motor táááhne za plynem, ale kdo to má potom brzdit : ).

Když jsem hledal novu motorku díval jsem se opět u Hondy po cestovním enduru, ale nic. Díval jsem se na časáky a internet a podle recenzí mě zaujala SUZUKI DL 650 V Stroma XT, ale po pravdě na fotkách, vypadal divně a předek jak ptačí hlava se zobákem. Ale když jsem Stromka viděl na živo v prodejně a poprve si sedl, pouze jsem prodejci řekl Tak mě máte.
Je to pořádný kus motorky, posed na motorce přirozený a pohodlný, ale po 250 km to chce odstavit a dát si kafe. Jízda ve stupačkách a na polňačkách vpohodě.
Jízdní vlastnosti na rovných cestách výborná, ale v kopcích a v zatáčkách naprosto úžasná a hlavně zábavná a stále má chuť jít za plynem.
Ale úžasný je motor, který jde kurevsky za plynem, ale blbosti neodpouští, jako moje předchozí Hondičky ( jsem rád, že jsem začínal na Hondách ).
Prostě pro mě osobně úžasná motorka a ještě k tomu všemu výborný poměru výkon/cena.

greydog
greydog napsal 21.11.16 v 14:55 10b.

Obi2202
Obi2202 napsal 20.11.16 v 01:58 10b.

Dobrá volba za

Lajda
Lajda napsal 14.11.16 v 13:41 10b.

Clint.
Clint. napsal 13.11.16 v 19:52 10b.

Parádní strojovna,taky jsem si ji přivelz novou Tak ať ti to lítá

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 13.11.16 v 16:48 10b.

Pěkný stromek, na každodenní ježdění i daleké cestování cestou necestou jak stvořený. Dobrá volba.