Triumph Tiger 1200 (2014)

Vlastník Pete23
Vloženo 13.11.2016
Aktualizováno 11.1.2018

Vloženo: 16.05.2017, Uskutečněno: 06.05.2017, Stav tachometru: 31100 km, Zhlédnuto: 3x

Cíl naší cesty - DOLOMITY - sraz jsme si dali klasicky na benzínce Pokračovali jsme směr Postalm a užívali si jediného krásného slunečného dne na cestě. Projetí placeného úseku Postalm (3,25 E) no nestálo to za to ale byl to jeden z mála placených úseků v Rakousku, který jsme ještě nejeli. Dále naše cesta pokračovala přes naše oblíbené údolí Hochkönig, kde jsem potahal stupačky o zem poté jsme pokračovali kolem Zell am See, až jsme našli místo na spaní před městem Mittersill.
Druhý den jsme vyráželi až v 10 hodin, protože celou noc i ráno pršelo a nechtěli jsme balit stany za deště...no nic jiného nám nezbývalo Ujeli jsme cca 20 km a z deště jsme vyjeli do zataženého, občas polojasného počasí. V Itálii jsme projeli Passo Tre Croci, Passo Misurina, Passo di Giau, Passo Fedaia, Pordoi Pass, Passo di Falzarego, Passo di Valparola. Podle cedulí jsem co jsem si všiml, jsou snad celé dolomity otevřený Na Pordoi jsme si dali teplou polévku a kafe na zahřátí a úplnou náhodou jsme tam potkali dva čechy na motorkách, co si taky dávali něco k jídlu. Než jsme se najedli, občas lehce padal snížek. Gumy vychladlý úplně a tak jsme jeli dolů jak posraný, než se gumy ohřály. Místo na spaní jsme našli kousek před Innsbruckem, hned vedle železnice, která se nám postarala o budíček .
Den třetí nám po zabalení stanů a tankovaní v Innsbrucku začalo pršet a déšť se s námi "táhnul" téměř celý den . Hráli jsme si na silný a neměnili jsme náš plán jet domů po okreskách, ale nakonec jsme podlehli a najeli u Rosenheimu na dálnici. Déšť se nás držel až po Regensburg, no Zbyněk to neměl na té sjeté pneu jednoduché, ale dal to a to je hlavní . Vše musím brát pozitivně a vyzkoušel jsem alespoň nepromok Scott a boty Daytona v dešti vše fungovalo na 1* Takže věci do deště prošli parádní zkouškou, před cestou na sever
Celkem jsme ujeli cca 1470 km

31081 (682) napsal 17.05.2017 v 08:13

Paráda

Pete23 (7) napsal 17.05.2017 v 05:18

Každý musí umět jezdit za deště a jasně když jsme dávali jidlo na pordoi, gumy vychladly a dolů jsme jeli opatrně ale nikde mi to neujelo a poserproužky si domů taky nikdo neveze

Petr_TA (29) napsal 16.05.2017 v 20:46

Moooc pěknej vejlet
Minulej rok jsem to tam taky pojezdil
Když vidím to počasí tak jsem rád že jsem to ve vašem termínu namířil na jih ...
U moře bylo o něco tepleji

• Alpy last minute

S kamarády jsme se vydali na poslední letošní cestu za hranice. Plánovaná trasa vzala za své hned po 2 dnu na cestě a nakonec jsme se neustále motali kolem CH,I a A hranic :-) . Ikdyž se to možná z fotek nezdá, ale poča

Vloženo: 23.10.2017
    Uskutečněno: 30.09.2017
  • Motokufry Rambler

Nové kufry od firmy Rambler a držáky na míru od Tomáše (firma: Bartus) Trvalo to dlouho (několik měsíců), ale dočkal jsem se :-DD Nebudu Vás zatěžovat drobnostmi, a tak to vezmu velmi stručně. ;-) O výměně kufrů js

Vloženo: 17.09.2017
    Uskutečněno: 17.09.2017
  • Balkán 2017

Cílem této cesty byla Bosna a severní Albánie. Musím přiznat, že zážitku máme více než dost (pozitivní i negativní). Abych začal tak nějak od začátku. Albánii jsme kolem dokola projeli loni a tak jsme se letos vydali jen

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.08.2017