BMW F 650 ST (1996)

Vlastník DeepestArc
Vloženo 8.10.2016
Aktualizováno 6.9.2021

Pěkné endurko, které pro začátečníka stačí. Jede moc hezky. Jsem s ním velice spokojený a můžu říct že dokud se mi bude líbit tak jí budu mít doma.

Aprilia Pegaso 650 Strada: BMW se mi více líbilo a taky jsem na ní neslyšel úplně chválu.

První dojmy - Mé první dojmy byli zajímavá jelikož má předchozí motorka byl skůtr 50tka takže to byl obrovský rozdíl ve zrychlení a prostě ve všem. Jel jsem na ní hned když jsem jí koupil přeci bych jí nevezl na vozejku nebo tak něco :D A dost mě překvapili brzdy. Celkem dost citlivé.

Motorku bych doporučil pro - No někoho kdo má 180 cm a + ale i já se svými 173 cm se na ní vyhrabu a stojí oběma na zemi sice na půlce chodidel ale to je v pohodě. A taky pro někoho kdo má trochu síly není úplně lehká.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padací rámy jak ve předu tak vzadu, velký plastový kufr na plotně a dva textilní na bocích, přídavná světla, zvýšené plexi, a přídavné plexi

Pozitiva
Rozhodně tahá od nuly. Když se naučíte správně řadit a žijete se s ní tak z místa vystřelíte jako blesk.
Úchvatné brzdy. No co mám říkat Bremba :D
Když dáte pořádný gumy na silnici nebo do terénu tak ta motorka dělá divy :D

Vybral jsem si ho protože je to pěkná motorka a mě jako začátečníkovy co má značné bolesti zad endurko vyhovuje a BMW F650 má úžasně měkkou sedačku.

Negativa
Tech moc není. Ano vibrace u jednoválcové motorky jsou znát. Ale není to zas věc na kterou by jste si nezvykli.

Úložný prostor 0 vhodné investovat do kufrů pak je místa až až.

No město jí úplně nesvědčí ale taky jí zvládne. Silnice je fajn a když jí budete umět ovládat a nebudete se bát tak zatáčky to bude asi něco pro ní. Terén tak to vám nepovím.

Na cestování je asi super pokud si zvyknete na vibrace od motorku. Pohodlná, jede když potřebujete.

Labus
Labus napsal 04.05.17 v 11:09 7b.

ahoj, nechci tu být za chytráka, ale nemáš motorku špatně zařazenou? Tohle přeci není F650CS. Ikdyž to nic nemění na skutečnosti že v té tvé červené vypadá moc pěkně

3neczak
3neczak napsal 18.10.16 v 14:49 10b.

Co dodat, snad jen 10 bodů! Ať slouží!

Pavel1971
Pavel1971 napsal 09.10.16 v 14:26 10b.

Ať slouží

Milan1963
Milan1963 napsal 09.10.16 v 12:30 10b.

Osvědčený stroj, at' ti dělá radost.