BMW F 650 ST (1999)

Vlastník lubo3720
Vloženo 5.4.2021
Aktualizováno 5.4.2021

Nesmrtelný , spolehlivý jednobuch , který umí vyrazit dech.

První dojmy - Je to moje první "dospělácká" motorka , takže první dojem byl krásný. Motorka mi hned padla do ruky a je lépe ovladatelná než jsem si myslel..Jako další věc mě ohromila výkonnost motoru.. Je to hodná paní , ale když se zatáhne za plyn , tak se umí změnit v šelmu..

Motorku bych doporučil pro - Myslim , že pro začátečníka ve světě velkých motorek , který má rád cestování i ten nějaký výkon je to dobrá volba..

Doplňky na motorce - Dlouhé cestovní plexisklo puig
Nový lak -

Když jsem dovršil 18-ti let , tak jsem omažitě začal koukat na to , co za motorku si vyberu , jako další. Výběr byl omezen výkonem do 35kw a finanční hranicí 40 000 Kč.
Jelikož jsem přecházel z Yamahy YBR 125 , tak jsem zprvu koukal na typ motorek , jako Honda CB500 , Kawasaki ER-5 atd.. Jak jsem tak pátral internetem , tak jsem čistě náhodou natrefil na inzerát s ( nyná už mojí ) BMW F 650 ST . Zaujal mě vzhled i cenová relace , tak jsem to rozklikl a prohlédl si foto a popis , který prodejce uváděl. Koneckonců hodně jezdíme cestovní výlety .. To mě ve výběru popohnalo taky.
Dost mě to zaujalo a tak jsem si o tom začal číst . Motor ROTAX .. nesmrtlený jednoválec , uživatelská hodnocení na motorkářích taky dobrá.. Takže jsem se poradil s tátou a strejdou a ty taky odsouhlasili super výběr.. Tak jsem tam napsal a hned první víkend tam jel a koupil to. Žádný dlouhý výlet jsem na to ještě nejel , ale ty kratší 2 hodinovky .. naprostá spokojenost. Jezdil jsem převažně silnici , ale zkusil i nějakou tu "horší" třídu silnic a motorka si s tím hravě poradila.
Posed a poloha rukou.. za mě spokojenost. Umím si na tom představit i týdenní výlet..
Jak jsem řekl , na moto jsem ještě výraznou vzdálenost neujel.. Přikládám sem můj lajkský pohled a hlavně mojí čistou radost.. Za mě dobrý stroj . Můzu jen doporučit.
Přikládám pár foto :
Přidám ještě pár foto , jak motorka vypadala , když jsme jí koupil :

miki30
miki30 napsal 24.10.23 v 19:32 8b.

Krásná barva.

Dan66 napsal 08.04.21 v 21:02

Super výsledek.

lubo3720
lubo3720 napsal 08.04.21 v 18:21

Díky ! Tobě taky @Maiklos !

Maiklos
Maiklos napsal 08.04.21 v 15:40 10b.

Dobrá volba! Nový lak jí moc sluší. Přeji ti hromadu spokojených kilometrů.