Kawasaki KLE 500 (1994)

Vlastník Simitom
Vloženo 8.10.2016
Aktualizováno 24.7.2018

Vloženo: 27.12.2017, Uskutečněno: 27.12.2017, Stav tachometru: 82984 km, Zhlédnuto: 31x

Tak mě potkala první vážnější závada (časově). Nutná výměna těsnění pod hlavou. Začalo to tak že se vyklepala pojistka na ventilátor, který se bohužel nespínal. Následně se zasekl termostat a to už těsnění pod hlavou nezvládlo. Takže hezky objednat těsnění za 700 kaček, k tomu rovnou olej a filtr, chladící kapalinu a hurá do práce. Práce je to na víkend ale když není čas tak se to může protáhnout i na 3 neděle jako u mě. Práce je to snadná a trofnu si tvrdit že s pomocí yootube to zvládne každý kdo má doma gola sadu. Nejtěžší pro mě bylo vsadit nazpět vzduchový filtr, to jsem se fakt vztekal. Příště snad radši vyndám motor z rámu. :D Ostatní byla celkem sranda. A protože jsem měl dole štítek a ochranný rám tak jsem obojí trochu poupravil podle svých potřeb.

Pedl (178) napsal 29.12.2017 v 22:02

Není ten Mogul auto olej? Ptám se, protože už pár lidí ho omylem použilo. Ale třeba je zrovna tohle moto olej...

Simitom (119) napsal 28.12.2017 v 22:27

Nechal jsem hlavu přeměřit a prý OK a není nutné brousit. Uvidíme jestli měli pravdu. Dnes jsem motorku projel v terénu ale v těhle teplotách se motor pořádně nezahřál.

Slávek-TDM (129) napsal 28.12.2017 v 10:17

Doufam, ze jsi pred nasazenim novyho tesneni nechal srovnat hlavu na brusce. Pokud ne, bude te to cekat za par tisic km znova... Resil jsem to samy na TDM, bejvalej majitel pri vymene krouzku taky menil jen tesneni...

owenovic (12) napsal 28.12.2017 v 07:28

Uf to mi přimomnělo mou nedávnou renovaci. Tak at se daří a potom se bude jezdit jedna básen.

• KLE 500 Prodáno

Vyrazil jsme na technickou a poslední krátkou projížďku před prodejem. Kawina má od neděle novou sympatickou majitelku. Doufám že ji budou bavit tak jako mě a užije se s ní spoustu legrace a spokojených km. Skoro mi i sl

Typ: Prodej
    Vloženo: 23.07.2018
    Uskutečněno: 23.07.2018
  • KLE 500 Na prodej

Kvůli GS už Kawa jen odpočívá pod plachtou, takže je definitivně na prodej. Ale ještě se na ní musím alespoň jednou projet, protože proti GS je KLE jako gazela proti hrochovi. https://www.motorkari.cz/motobazar/mot

Typ: Prodej
    Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 10.07.2018
  • KLE 500 Svíčky, filtr, karburátory, kohoutek

Motorka je sice na prodej ale dokud se neprodá tak chci jezdit, takže další drobný servis. Nové svíčky, kontrola karburátoru a rovnou vyčištění vzduchového filtru. Když byla dole nádrž tak jsem rovnou zkontroloval a vyči

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.03.2018