Honda SH 125 (2005)

Vlastník paso12
Vloženo 11.8.2016
Aktualizováno 11.8.2016

Kvalita od Hondy s velkými 16" koly mě přesvědčila o tom,že Honda sh je dělaná pro vyšší jezdce a na jakýkoliv terén.Udělal jsem dobře,že jsem poslechl doporučení od spousty lidí z motocyklové branže.

Piaggio Liberty 125: Ze všech stran jsem slyšel o největší spolehlivosti Hondy SH,tak jsem začal pokukovat po Hondě.
Piaggio Hexagon 125: Malé 12\" kola

První dojmy - Tato honda se mi zalíbila už na první pohled i přesto,že jsem si jí představoval o trošku větší.Po prvním projetí po ulici,jsem se rozhodl,že jí prostě chci a tak jsem zaplatil prodávajicímu a vydal se na svou první jízdu mou novou Hondou SH.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych spíše vyšším jezdcům od 170cm a to i klidně jezdcům přes dva metry.

Jízdu domů(150km) jsem si doslova užíval.Přesná a překvapivě rychlá akcelerace,přesnost stopy v zatáčkách a překvapivá rychlost 125-ky na dálnici mě opravdu překvapila.Nevýhoda byla pouze ta,že skútru chybělo přední plexi a bez něj při vyšších rychlostech na jezdce opravdu dost fouká,ale tuto drobnost vyřeším do další sezony a koupím plexi nové.