Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1997)

Vlastník HuntE
Vloženo 4.8.2016
Aktualizováno 30.11.2016

Pohodlné cestovní enduro s dvouvalcem. Q

První dojmy - První jízda na ni byla od Příbrami do Plzně. Celou cestu jsem schroupaval dojmy z jízdy. Bylo to úplně něco jiného než předchozí bmw f650. Úplně jinak se motorka řídila i reagovala na nerovnosti. Po pravdě řečeno že začátku jsem byl dosti zklamaný.

Doplňky na motorce - kufr, padáky, brašny, zvýšené plexi, zásuvka a pár dalších věcí které tam přidal jeden z předchozích majitelů a které se budou muset poladit..

Hned druhý den potom co jsem si na motocykl přivezl jsem jel znovu. Kolega mne vzal po prašné cestě kde jsem pochopil celý smysl této motorky a začal si to užívat. Po několika kilometrech jsme jeli přes bahno kde jsem na jedno přesunu uvízl a nemohl jsem ani do předu ani do zadu. Byl jsem naštvaný řval jsem na všechno a říkal že to prodám... Naštěstí kolega (díky Drobeckk) měl se mnou nervy a na konec mi s motorkou vyjel protože já toho schopny nebyl.
Postupem času jsem si na motorku zvykl a je to v pohodlí.

Plusy:
-Při jízdě bez batůžku je neuvěřitelně pohodlná krásně tlumí veškeré nerovnosti
- Příjemný posed (já 178cm) bez problémů dosáhne nohama na zem a zároveň nejsem nijak zkroucenyzkrouceny
Mínusy:
-opravdu Vlažné brzdy
-Při jízdě ve dvou spolujezdec neustále padá na řidiče (špatný tvar sedla)
- hmotnost měl jsem možnost ji zvedat a je to docela síla

radek89
radek89 napsal 06.08.16 v 09:47

to je jasný každej se bojí o svou motorku navíc když jí má novou

Jenik789
Jenik789 napsal 05.08.16 v 11:46 10b.

Dobra volba motorky

HuntE
HuntE napsal 04.08.16 v 21:33

Díky za komentáře
Radek89:
Jo rozhodně to nebyla chyba motorky ale moje přiznávám to... Bál jsem se že to vyválím hned druhý den...

sommer
sommer napsal 04.08.16 v 20:51

Pěkná taky jsem ji měl,a byl jsem spokojenej,je spolehlivá,ale neni to na dálky.10b

Petr_TA
Petr_TA napsal 04.08.16 v 20:08 10b.