Yamaha FZR 600 (1989)

Vlastník Wíťa
Vloženo 15.4.2004
Aktualizováno 27.7.2009

Podsedlovka z R6,koncovka Shark, zrcátka F1(ale skoro nic v nich není vidět) + nějaký maličkosti.

Zkušenosti: Jawa mustang, Simson S51, ČZ 175, Aprilia Tuareg 125

Cesty: Všude možně-celá ČR, vyjížďky s kámošema ale většinou nejvíc sám...Streetfighter 2003-nezapomenutelná akcička...

Další info: Jako každej mladej kotlítek jsem i já musel vyzkoušet maxiální rychlost a tach mi ukázal 245 km/h což je na takovou babičku úctihodný výkon, měnil jsem komplet spojku, podělal se mi regulátor dobíjení, žrala tak 0,5 litru oleje na 1000 km. Jinak přechod ze 125 je to slušnej!

Kharll
Kharll napsal 26.11.07 v 21:37

jako vypadá fakt ostře.. fakt se mi moc libí.. tak at se daří a až to budeš mít podsvícený tak sem hod fotky cao

smazany16207
smazany16207 napsal 08.12.06 v 08:07

peavě kupuju taky FZR 600 a chtel bych prosim tě poradit jak jsi tam dostal tu podsedlovku z R6.Byly s tim nějaké problémy?a na kolik to tak vyjde? diky

20082
20082 napsal 23.05.06 v 08:24

Moc hezký stroj...

MeeP
MeeP napsal 22.02.06 v 13:15

Cauky...Krasnej strojek...Mam sestricku ale ve streetu.Jeste jsem nenajel ani km,protoze ji mam od zimy.Ale pisu ti abych te poprosil o jednu vec.Kdybys mel cas,tak jestli bys mi napsal bud na mail nebo ICQ ktere najdes v mem profilu,nejake tvoje zkusenosti co se tyce vlastnosti motorky a zavad ktere te potkali a na co bych si mel dat bacha.Diky moc.Mej se fajn a preju dalsi fajn sezonu

napsal 29.04.04 v 22:33

koukam koukam jaka pekna motorka se z toho staryho pekace da vyrobit
Gratuluju fakt pekny jestli muzes posli mi simte par fotek na mail ze vsech stran at se pokocham