Honda CB 600F Hornet (1998)

Vlastník Ali-CB600F
Vloženo 17.7.2016
Aktualizováno 22.7.2016

Na zabití stačí :) .. Tak vážně..motorku jsem koupil v (žalostném) stavu s tím ,že si ji předělám podle sebe.

První dojmy - No jelikož to je moje první větší moto, tak při první jízdě mi hlavou proběhla myšlenka ( mmm to je síla:D ) No a co se týče mojí postavy,tak je pro mě jak stvořená.

Motorku bych doporučil pro - Tak jako každou motorku bych jí doporučil lidem, kteří mají rozum v hlavě...nic víc k tomu nedodám.

Doplňky na motorce - Širší rovná řídítka, cnc rukojeti, závaží a páčky, zrcátka, výfuk ixil , pancéřové brzdové hadičky, zadní blatník, mini led blinkry, čiré přední světlo, zadní kouřové led světlo, př.stupačky zx6r, leštěná kyvka a límce kol

Profil vypisuju drobet pozdě, tak narovinu. Už jsem na ní najel kolem 10tisíc, takže už jsem stihl zjistit co můžu a co ne. Je to taková malá mrška, která je jak pro pohodovou jízdu, tak pro to si za ní zatahat. A každý, kdo na této motorce seděl ví, že zatahat se za ní dá a ta motorka to umí.

bibrman
bibrman napsal 30.03.20 v 11:37 10b.

Ali-CB600F
Ali-CB600F napsal 23.07.17 v 20:35

Velký dík patří hlavně HonzaZ1000

emFOUR
emFOUR napsal 21.08.16 v 14:04 10b.

Moc hezky vyladěná moto. Jenom se chci zeptat co je to za zrcátka? Hledám na svou nějaká a tyhle vypadají, že by v nich člověk i mohl vidět za sebe :) Díky.

bulldozzer
bulldozzer napsal 22.07.16 v 21:22 10b.

Moc hezkej kousek, ten vejfuk asi potřebuju taky