Suzuki VS 800 Intruder (1996)

Vlastník Vladimir23
Vloženo 4.7.2016
Aktualizováno 8.8.2016

perfektni motorka na ne moc dlouhé cestování. :)

První dojmy - Líbí se mi tah je to kochací stroj ale když je potřeba tak umí pořádně zabrat. Trochu nepohodlné je že mi to střílí do pravé ruky cca po 50km musim rozhýbat ruku protože ji přestávám cítit :D ale dá se na to zvyknout. V zatáčkách se kroutí ale prý je to normální u šroubovaných rámů :) jinak se jí zatím nemá co vytknout :)

Motorku bych doporučil pro - pro ty co se rádi kochají a mírně pokročilé.

Mam rád tenhle styl motorek a celkem mě těší že vozidla předemnou o mě vždy ví stačí trošku protočit plyn :) faktem je že se na tom nedá tak kravit.. je trochu tvrdší takže je cítit každy lehčí výmol v zádech :D motoricky je super brzdy průměr, podvozek dobrý uložny prostor (bez kufru není moc šance) na lekarnicku a nejaky to naradi tam trocha mista je. spotřeba je ruzna jel jsem za 5 litru a taky za 8 zalezi jak se to točí :) jinak nemam moc naježdíno celkově na motorce tak snad příště budu mít víc co napsat...zatím bez poruchy mam ho druhým rokem :) cítí se nejlépe na nových silnicich :)) teren ji moc dobře nedělá.
cestovat se na ni určitě dá ale zatím jsem s ní nejel dál jak 150km.

Vladimir23
Vladimir23 napsal 08.08.16 v 21:52

Díky jen chudinka asi půjde o dům dál chceme trošku pocestovat po čr na něčem pohodlnějším a větším

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 08.07.16 v 10:08 10b.

Parádní Sůza gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 04.07.16 v 15:44 10b.

Parádní kousek.