Yuki Motard 125 (2006)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

missos
missos napsal 28.07.07 v 15:47

Nevíte nekdo jestli se musí štelovat ventily když se dává laďák? Tomm:neupaloval se ti blinkr od výfuku?

Bhaal napsal 15.02.07 v 16:11

Tomm: jo mrkni na to a pak dej vědět! ..jo mám to taky od gelnara..snad mi na me upravy na garančce nic neřekne!! []

betowen napsal 15.02.07 v 07:59

No já jsem se někde dočetl že v potrubí je někde něco jako podložka mělo by to být hned za válcem tak jsem si říkal že když teda sundám z hlavy výfukové potrubi tak tam třeba něco najdu a vypačímto nějak nebo odvrtám tohle jsi teda nezkoušel no juá se na to zkusím mrknout teda ale až po garančce máš to taky od gelnara že

Bhaal napsal 14.02.07 v 14:09

Tomm: v tlumiči, musíš vyvrtat ty nyty, vypačiš tu koncovku a seš tam,pak už je tam jenom jedna.a tím zůžením sem myslel uplně ten konec, at ti do toho nechčije voda, at ty vyfukove splodiny do toho pěkně naráži... a v potrubí sem se vůbec nehrabal., třeba se tam da taky něco urobit!.

betowen napsal 14.02.07 v 12:39

jo počkat tlumící přepážky ve výfuku jako v tluniči no on se dá otevřít?

betowen napsal 14.02.07 v 12:38

Bhaal jo o tom jsem něco četl že je to vložený v potrubí výfuku jak jsi to s tama dostal? A zužit kde myslíš? Já tam to kolečko chci dát aby se s tím dalo jezdit trošku rychleji takhle je to moc pomalé a ty koně co to má to by mohlo jet o něco víz ale zase do terenu parádička to je fakt

Bhaal napsal 13.02.07 v 16:36

Antichina: by mě zajimalo na čem jezdíš? že nemáš žádny profil!! chodíš pěšky ty idiote a budeš tady něco kritizovat!!!!

Bhaal napsal 13.02.07 v 16:29

Antichina: nezávid ty kriple!! holt vysoká kvalita za nizkou cenu...Tomm: stači když s toho vytaháš tlumící přepážky a konec zůžiš, tak sem to udělal ja..a je to vklidu solidni zvuk a dobře to jede..a jiny kolečko sem tam nezkoušel davat, tohle mi vyhovuje....Jurke:: určitě se ozvi...dame pořádny race!!

betowen napsal 13.02.07 v 14:03

ještě bych se vás chtěl zeptat nezkoušely jste dát větší sekundární kolečko třeba tak o zubnebo dva jestli to ještě vůbec pojede?

napsal 13.02.07 v 13:35

REJŽEEEEEE

napsal 13.02.07 v 10:42

hej chlapi paráda a já myslel už že nebude s kým lítat nechcete mi pomoct s tím laďákem někdo?

napsal 12.02.07 v 22:37

Bhaal: jasně určo se někdy ozvu mám kámoše a ten má taky Yuki DY2 tak zajezdíme

Bhaal napsal 12.02.07 v 19:22

Jurke : určitě stačí jen napsat!

smazany18913
smazany18913 napsal 12.02.07 v 17:52

Tomm+Bhaal: jsem kousek od krnova tak kdyby jste chtěli můžem někdy dát společnou vyhížďku.

Bhaal napsal 12.02.07 v 17:06

podivej na můj profil jak ma vypadat spravnej ladák

smazany11022
smazany11022 napsal 12.02.07 v 17:06

vypadá hezky, ale vzhled není všechno. Tenhle šrot jsem viděl minulej rok na výstavě motockl jezdil s tim nějakej frajer 1 hodinu a pak ten tzv.motard dojezdil... při skákání uplně v poho praskaj plasty z ničeho nic tomu prasknul vejfuk takže jestli ti můžu poradit tak tomu dej čas a on se ti časem sám vyladí

betowen napsal 12.02.07 v 13:04

dikes