Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník Prajzny48
Vloženo 2.6.2016
Aktualizováno 8.6.2016

Anděl s kouskem ďábla v sobě :)

Yamaha YZF-R6: důvod neuveden
Suzuki GSX-R 600: důvod neuveden

První dojmy - Hned má první jízda byla z Prahy (kde jsem moto koupil) domů do Ostravy. Během prvních 30km jsme se spolu poznávali a mě jsem z ní velký respect. Během cesty po dálnici směr Hradec Králové, jsem 2x projel oblastí přímo po dešti a bál jsem se jak na to bude moto a pneumatiky reagovat, ale stále držela jak přibitá což mě mile překvapilo. Potom z Hradce do Olomouce se jelo po okreskách což bylo super na důkladnější seznámení. Je to hlavní tah do Olomouce takže plno kamiónu a menších "kolon". Ale hodně řidičů bylo ohleduplných a uhýbaly na stranu, ikdyž pár jedinců co schválně najíždějí ke středové čáře bylo taky ještě bohužel dost... Každopádně tam jsem teprve zjistil jak se moto chová na brzdě a při podřazení a zase jsem byl mile překvapen :) a pak už zase z Olomouce do Ostravy po D1 a po 350km jsem byl v pořádku doma s jasnou odpovědi, že jsem si vybral dobře!!! :)

Jak už jsem psal výše zatím mám za sebou čerstvě jen cestu z Prahy do Ostravy a zatím jsem nenašel nic co by mi vadilo :) po dalších km určitě doplním :)