BMW R 1100 GS (1995)

Vlastník mara362
Vloženo 29.5.2016
Aktualizováno 29.5.2016

Boxer je přesně takovej, jakej jsem si ho představoval. Hrubej, silnej a k neutahání.

Motorka koupena od firefly (Útušice)

První dojmy - Ou, to je tíha. A ono to jede! Řadí! Brzdí! Super! Po přechodu z Dakara obrovský rozdíly ve všem. Při prvním zastavení jsem o něco zavadil nohou... Aha, motor. :) A na blinkry jsem si zvyknul hned. Škoda, že na novejch dvanáctkách se už od toho upustilo.

Doplňky na motorce - Jo, ňáký tam jsou... :) Za zmínku stojí hlavně soustava vypínačů na řídítkách a předělané spouštění ABS, až s běžícím motorem od předešlého majitele. Perfekt!

Tu se mi jednoho dne kolega z roboty zeptal, jestli jsem nepřemýšlel o něčem větším, než je malé GS a řikam: "jo, chtěl bych velký GS". Prý že jeho kamarád prodává jedenáctku a v tom momentě mi to začalo v hlavě šrotovat. Slovo dalo slovo a jelo se na návštěvu. Inu Dakar šel do světa a konečně sedlám pořádnej kus železa. A hlavně: kardan!! Sbohem mazání řetězu a starosti kolem něj. Co bych tomu vytknul... vlastně ani nevim. Co jsem od toho očekával splnilo (dvou válec, kardan, pohodlný sedlo, ABS) a co to má navíc taky (kufry, padáky na hlavách, zásuvky na 12V). Jsem z toho pořád tak trochu paf, jezdí se mi na tom skvěle, dělá to to, co dělat má a co ne, to je nad moje rozlišovací schopnosti. :) A i když to nedělá moc kravál, vzbuzuje to spoustu pozornosti okolního davu, ať už za jízdy nebo při stání. Všichni chtějí vidět, co za autobus se to kolem nich žene.

black333
black333 napsal 30.07.16 v 17:06 10b.

Tiež momentálne po 1100ke polujem.
Držím palce, vyzerá pekne