Honda VF 750C (1995)

Vlastník Magnarider
Vloženo 24.5.2016
Aktualizováno 24.5.2016

MASAaaKRrrr !!!*/+!!X**<*?!>!..

První dojmy - radost, šílenství, panika, radost, šílenství... zatím jsem si moc nezajezdil, ale i z těch málo kilometrů vím, že jsem si vybral dobře.

Vždycky jsem chtěl choppra a zcela náhodou jsem narazil na to, že existuje stroj, který vzhledově choppru odpovídá, ale velkým bonusem je skvělý výkon, v mém případě 64 kW !!! yeeehhuuu >8-D
Další věcí je díky menšímu obsahu, je levnější pojistka a hlavně daleko menší spotřeba než u velkých choppráků, což samozřejmě není rozhodující, protože kdo chce kobylu musí mít i na seno...ale je to příjemný bonus.
Zvuk není ten klasický bublák, ale motor 2x V-twin zní i tak brutálně. O šílenství, které nastane když lehce zatáhnete za plyn a vyženete stroj do otáček škoda mluvit, to je nepopsatelné.
Vzhledově a výkonově je to dokonalý stroj, a co kromě vzhledu a výkonu je na mašině důležitější

Jirabach
Jirabach napsal 26.04.18 v 08:19 10b.

Dotaz - co tam máš za světlomet (hlavní). Ten je určitě větší, než origo? Já mám plaxi, které má díru na větší světlomet a má navíc prasklé sklo. Koukám, co bych tam dal většího.

ctirad
ctirad napsal 17.08.16 v 23:03 10b.

Dobrá volba.Také mám jednu a spokojenost.

Myschan
Myschan napsal 31.05.16 v 11:42 10b.

Ať Ti dělá jenom radost

fanek007
fanek007 napsal 25.05.16 v 13:30 10b.

Krásnej kousek! Přeju hodně šťastných návratů

Babicka33
Babicka33 napsal 24.05.16 v 13:31 10b.

tvůj radostný škleb mluví za vše.