Honda VF 750C (1999)

Vlastník DaveK1300S
Vloženo 31.10.2008
Aktualizováno 25.10.2009

Mařenka má vytříbené chování se sportovním srdíčkem, můžete se jen tak spolehlivě toulat po silnicích a když vás někdo v kelímku popíchne, jen tak vám neufrnkne..točí přes 9tis ot/min a zvládá 230km/h..znáte podobný chopper?..:o) nene

..jezdil jsem ji dva roky, mám 191cm a vešel jsem se, ikdyž kolena byla trochu výš nad nádrž, nicméně Mařence to nějak nevadilo..pokud jezdíte sami, je úžasná, bere od spodu, nemusíte nějak moc řadit a zatáčky na chopper zvládá velice příjemně, můžete zatáhnout za heft a guma nepodklouzne, pokud tam před zatáčkou sportovně nenaklapete až na dvojku, to umí zadní kolo lehce hvízdnout, Mařena se jednou zvlní a pak opět drží jako na kolejích...mám ji po prvním majiteli koupenou v Olomouci s plným servisem tamtéž, po nákupu jsem vyměnil komplet řetězovou sadu a to je vše, co bylo za posledních 7tis km potřeba..celkem mám najeto 31800tis a olej se neztratí ani kapka, spotřeba podle rychlosti, dá se vodit za 5,5 ale při dvoustovce na dálnici Brno Praha natankujte plnou v Brně a znovu plnou u Humpolce a znovu plnou před Prahou, ona nádrž není zas tak veliká, cca 10l...jasně že rezervu jsem nevyjel..:o) (podotýkám stále 200kila)..mám rád zatáčky, snad asi jako každý a je potřeba mít nesežrané gumy, to vás pak láká i na takovém stroji vysadit ven kousek koleno..:o) ...při tripu ve dvou chce trošku více točit a pomalé zatáčky a velké vracečky unaví ruce a rovnováhu..ale řidítka se nezavřou, možná když budete mít hezký baťůžek a né jako já chlapa většího a těžšího jako já, bude to klidnější..zvuková kulisa je ve standartu velice příjemná, svedeno do čtyř laufů a brumlá si to dostatečně..neobtěžuje a přesto se mnoho lidí otočí..z doplňků musím pochválit předešlého majitele Radka za plexi, už od šedesátky na vás v dešti ani nekápne, a při běžných rychlostech, které Mařence nejvíce chutnají okolo 140 až 160km/h vítr nemá šanci..řazení je jemné a přesné, jen mi chybí šestka, kterou přiznám se často dořazuji a ono nic..:o) ..vzadu mám kufr, co možná neladí oku každému, nicméně při jakékoliv vyjížďce se místo pro dvě helmy a drobné předměty náramně hodí..jinak Mařenka je teď v garáži s novou bávičkou a asi na příští sezónu půjde do světa..:o)

..Mařekna dnes ctnostně a se vší parádou začala dělat radost novému majiteli.. .. loučení ..

kovar88
kovar88 napsal 30.03.10 v 18:16

a ještě jednou 10, zasloužíš si to?

deimos
deimos napsal 03.04.09 v 10:53

Petr67
Petr67 napsal 07.03.09 v 20:37

Krásná leštěnka s hodě laufama Je to na pohodovou jízdu a proto přeji i pohodovou sezonu v sedle této krásky . Přeji mnoho najetých km a dávám 10b .Ahoj Petr67

BaluJarda
BaluJarda napsal 03.01.09 v 16:40

Pěkná,taky jsem po ní pokukoval .Je to za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

DaveK1300S
DaveK1300S napsal 06.11.08 v 16:48

..jj..Vmax je Vmax.. o to více díky..