Yamaha XJ 600 (1996)

Vlastník JitkaDuha
Vloženo 30.4.2016
Aktualizováno 30.4.2016

Je to holka ve výborných letech. Jede na myšlenku, skvělý zážitek z jízdy.

Motorka koupena od Richards motor

První dojmy - Přišlo mi, že je mi dělaná na míru. Přesně zapadli kolena, ruce na řidítka, reakce na jízdu je až neskutečná. Truchu ještě rovám zrcátka, ale to se taky poddá. Hůř je vydět signalizace blinkru. Celkově je jízda požitkem a radostí :-)

Motorku bych doporučil pro - Všem kdo chtějí pohodové svezení. Kdo jezdí denně nebo jen občas na výlety a je jedno jestli blízko nebo daleko.

Doplňky na motorce - padáky

Původně jsem pokukovala po xj 550 r.v. 1983, mám na ní něco najeto a jízda je ještě lepší než s xj 600, ale pálila jsem si kolena o motor, tak nakonec padla volba na mladší krásku
Jízda je pohodová, naprosto intuitivní a díky čtyřválci se nemusí tak často řadit. V klidu si bublá kolem 3 tis v obci a mimo kolem 5. I když má vpředu 1 kotouč, tak brzdy jsou dobré.
Máme spolu zatím jen pár set km, tak ještě nemám zjištěnou spotřebu, ani nájezd na nádrž.
Na cestování je pohodová. Za den spolu máme zatím nejvíc cca 230 km a bylo to naprosto v pohodě. Člověk ani neví, jak ty kilometry ukrajuje

Jack
Jack napsal 16.06.16 v 13:27 10b.

Moc krasna masinka.At dela radost.Jezdi se sni fakt na pohodu.Takovej polikac km.