Loncin XM 250 (2012)

Vlastník Henerke
Vloženo 19.4.2016
Aktualizováno 19.4.2016

Motorku mám pár dní a zatím se sbližujeme První den jsem jí chtěl trochu potrápit a dal jsem s ní 200km.

První dojmy - Už když jsem slyšel ten "tovární" výfuk, tak jsem si říkal, že s ní bude asi prdel. Zpracování ušlo. Nikde se nic moc nevyklalo, jako třeba u nějakých modelů Yuki. Jediné co mě na ní štvalo, že mi celkem překážela ta prapodivná nakopávačka. Ale je to o zvyku. No co si ale budem vykládat, je to čajna, ale jak se říká.. když jí někde rozsekáte, nic neztratíte :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro začátek - na naučení, na vyblbnutí a mezi kraji.

Doplňky na motorce - Do budoucna plánuji ty kufry.

Stroj jsem si vybral hlavně kvůli té fin. stránce. Přece jenom díly na tuhle čajnu jsou fakt za hubičku a jelikož jsem blázen a lítám jak šílenec, tak cena dílů je pro mě hlavní pozitivum.
Jinak jízda suprová, ale už při té rychlosti 110+ začíná trochu vibrovat. No motor asfalt nerve, ale i tak to jede Ovladatelnost taky bombová, řídítka nejsou nějaké velké křídla. Úložný prostor zde bohužel nenajdete (max na ty doklady). Co jsme ale zkoušeli, tak byla jízda ve dvou na poli a spolujezdec si nestěžoval. Jediný co vytknout je ten pocit znásilnění po dlouhé jízdě (ale to už musí bejt fakt dlouhá jízda) na tom tvrdém sedadle.
Jelikož je to motard - se silničními pneu, tak se nejlépe cítí na silnici. Ale nějaká ta prašná cesta, popřípadě nerozryté pole taky jde. S motorkou by se asi šlo podívat někde po ČR, ale do zahraničí to rozhodně nebude.

Henerke
Henerke napsal 20.04.16 v 20:51

Re: Kuba589

Ta maximálka je okolo 120-130 km/h. Samozřejmě to už chce super podmínky.

Kuba589
Kuba589 napsal 20.04.16 v 12:39 9b.

Pěkná motorka , pěkně napsaná recenze. Jakou má maximální rychlost?