Honda PCX 125 (2015)

Vlastník Peperoncio
Vloženo 16.4.2016
Aktualizováno 11.3.2017

Pro moji potřebu přepravy skvěle vybavenej skůtr. Za mě má všechno co je na skůtru třeba :)

Honda Vision 110: PCX je sice dražší ale má spousty plus (kapalinové chlazení, větší úložný prostor, kompletní LED osvětlení, palubní počítač, 12V zásuvka s příhrádkou třeba na mobil kterej dobíjím...vím blbost ale potěší :) navíc PCX vypadá přeci jenom líp.

První dojmy - První dojmy z jízdy... Prostě pohodička, obratnej skůtr, vše funguje, pohodlná jízda, po městě bomba. Servisní náklady skoro žádný a nízká spotřeba. Recenze měly pravdu, jsem rád že jsem koupil.

Vybíral jsem docela dlouho pokukoval jsem po skůtru pro přepravu po městě a tak 20 - 50 km i mimo město.Chtěl jsem koupit nějaký starší, ale nakonec jsem vybral Hondu PCX a jsem za to rád. Kvalitní stroj vše funguje jak má. Super ovladatelnost, skvěle vypadá, parádní spotřeba, hodně místa pod sedlem (jedna helma pod sedlo druhá ven na lanko - doladěno do detailu), 12V zásuvka ve schránce pod řídítky tak-že si člověk za jízdy nabije např. telefon nebo při použití navigace, v dnešní době chytrých telefonů a věčně vybitých prostě věc k nezaplacení :) za mě palec nahoru. Kompletní LED světla a skvělý budíky, hezky čitelný, zobrazí i spotřebu a hlavně zobrazuje i čas tak-že člověk ví jak spěchat nebo nespěchat.

4542
4542 napsal 11.03.17 v 16:54 5b.

Servisní náklady skoro žádný? Hned první prohlídka po 1000km seřízení ventil vůle a cáluješ 1900. Každé 4000 do servisu a platíš 1400 za litr oleje a běžnou údržbu. Po 8000 opět seřízení ventilové vůle. Tlumiče zadní nelze nastavit, při jízdě ve dvou jdeš často natvrdo.Stvořen pro jízdu okolo komína a pro mladé děvče.

BretV
BretV napsal 17.04.16 v 07:35 10b.

vypadá pěkně, taky jsem ho kdysi chtěl. Ať jsi spokojený...