BMW R 1200 GS (2006)

Vlastník pilgrim911
Vloženo 8.3.2016
Aktualizováno 10.3.2016

naprosto dokonalá motorka. Splnila mé očekávání a jsem moc rád že mohu na ní denně jezdit.

První dojmy - První dojmy... velmi tvrdé, ostré brzdy. Velký monstrum, ale při jízdě dokonale sladěný s jezdcem. Ovladatelná a má hodně tlačítek... ovládání směrovek trochu nezvyk...

Motorku bych doporučil pro - Lidem, kteří chtějí ujet hodně km bez bolesti zadku. Pro lidi co hledají spolehlivost a nebojí se velkých strojů. Vhodnější pro vyšší muže.

Doplňky na motorce - padáky, vyhřívané rukojeti, kufry, výfuk Bose, plastová ochrana světla a dálkové zamykání, prodloužený blatník,

Vybral jsem si BMW 1200 GS protože mám rád velké motorky. Také jsem si přečetl hodně informací před tím, než jsem motorku koupil, věděl jsem že jsou spolehlivé. Rád cestuji, takže volba na dlouhé cesty byla jasná.
Kupoval jsem svůj stroj v březnu 2014, měl najeto okolo 65tis km. Nyní mám najeto 107000km. Nic se neporouchalo, jen jsem jednou vyměnil motorový olej i olej v kardanu. V servisu jsem se dozvěděl, že olej v kardanu byl naprosto čistý.
Vyměnil jsem si brzdové destičky a jednu žárovku.

Motorka se cítí nejlépe na silnici.. úzkých, točivých a pevných silnicích.
Také se cítí velmi skvěle když je naložená a jedeme spolu daleko.

Mates-v
Mates-v napsal 23.03.16 v 20:48 10b.

Pěknej stroj, ať slouží

Petr_TA
Petr_TA napsal 13.03.16 v 20:55 10b.

Pěkná brambora

wsbk
wsbk napsal 09.03.16 v 09:53 10b.