Suzuki DR 800 Big (1997)

Vlastník Schiny
Vloženo 27.2.2016
Aktualizováno 2.4.2016

Chtěl jsem velke enduro na které se v pohodě poskládám. No a Big byl správná volba.

Motorka koupena od Od soukromé osoby - Mnoho věcí zamlceno.

První dojmy - První jízda? Ta byla jen 2km na evidencku, a opatrně polehoucku. Neboť jsem bral Biga z tím že je potřeba udělat spojka. Jinak posez krasně vzpřímený žádný nápor na ruce jako u CBRka. Ale byla to dost podstatná změna tak ze jsem si musel zvykat.

Chtěl jsem změnu a Big se mě už dávno líbil. A po pročítání recenzí a zkušeností zde na motorkarich jsem se čím dál tím víc utvrzoval v tom že ta motorka má něco do sebe a že to není jen par trubek a jednobuch ale že DR BIG je pojem tělem i duší. Je to stará vrána ale mě prostě chytla.
Kde se cítí nejlepe? Já z Bigoušem nejraději projíždím okresky v Českým středohoří, tam je mu fakt dobře. Ale máme za sebou i výlet na Slovensko , kdy jsme první den dali 450 km. Zatím mám nejeto za loňský rok 3500km a myslím že z koupí Biga jsem neprohloupil.Teda co se modelu týká. Jinak konkrétní kousek co jsem koupil já potřeboval dost velké investice, zatím mimo laku jsem snad zgeneralkoval uplně vše.
Tak že Biga určiťe jo. Když už jsi vykliděnej ,nepotřebuješ si nic dokazovat a chceš si jen vyvětrat hlavu na bublajicim jednohrnku, Bigouš je plně vyhovující.

Davcoun
Davcoun napsal 01.01.18 v 21:14 10b.

Charliee
Charliee napsal 02.02.17 v 17:20 10b.

Pekny , zajimavy ze jsi se presunul a vychvalujes vzprimenou polohu sezeni. Preju hodne peknych kilometru.

panelacek
panelacek napsal 16.01.17 v 17:49

3neczak
3neczak napsal 29.02.16 v 17:40 10b.

Klose
Klose napsal 28.02.16 v 19:10 10b.