Peugeot Metropolis 400 (2013)

Vlastník horcica
Vloženo 19.12.2015
Aktualizováno 15.6.2018

Super tříkolka i pro vysoké ( já mám 193cm ) lidi.

Motorka koupena od Pospíšil Bystrice pod Hostýnem - Tvrdí, že stroje byly lehce bourané, o to horší je nasledné zjištění.

Piaggio MP3 400 LT: důvod neuveden

První dojmy - Užasné zrychlení, pohodlná jízda

Motorku bych doporučil pro - Skutr je vhodný jak pro úplného začatečníka tak i ostříleného skutristu. Jen pozor je vyšší pohotovostní hmotnost.

Doplňky na motorce - Chranič rukou, nosič kutru, kufr Givi Maxia 4, Led osvětlení kufrů misto žárovek

Skutr mám zakoupen 4 měsice, najel jsem 2600 km a zatím naprostá spokojenost. Vše funguje jak má, smartkey paradní věc, kontrola tlaku v pneumatikách i denní svícení. Každy se otočí za tak pěkným skutrem. V zatáčkách velice stabilní i za mokra. Velice užitečný je zámek vydlice a elektrická ruční brzda ( pozor nesmí se odpojit baterie při zatažené brzdě )
Nyní na skutr instalovan kufr GiVi V56 MNT Maxia 4. Měl jsem strach že to bude moc velké na skutr, ale mohu jen doporučit. Toho prostoru + uložný prostor v kufru a pod sedlem je bezva a dělá ze skutra paradni prostředek i na delší cestování.
Spotřeba je různá: při klidné jizde 3,2 l/100km
při sportovní jizdě 3,5 l/100km

Metropolis
Metropolis napsal 31.03.22 v 12:47

Metropolis
Metropolis napsal 12.04.21 v 14:15 10b.

PeŤaN45
PeŤaN45 napsal 08.07.20 v 14:34

Tak mi to nedalo a domluvil si s p. horcicou schůzku v Kojetíně ,i dkyž je to chlap jako hora se zvednutím na stojan dosti zápasil a konstatoval taky ,že soudruzi Frantíci něco podělali.Nemohli jsme rozdíl porovnat,jelikož již 3kolku nemá.Chtěl bych tímto poprosit někoho z vás,kdo nemá problém se stojanem jestli by ho mohl vyfotit a poslat/ problém je asi ve velikosti smyčky z pásovimy,která je na konci stojanu /u země/a pravděpodobně by chtěla zkrátit-zmenšit rádius .Díky moc..

horcica
horcica napsal 28.06.20 v 08:10

Tak nevím jak Ty, ale ja to normálně na stojan postavil. Už třikolku bohužel nemám

PeŤaN45
PeŤaN45 napsal 28.06.20 v 08:08 10b.

Ahoj všem , tříkolku mám zatím jen krátce ,ale parkuji pomocí aretace + parkovací brzdy vždy ,stojím i dva týdny a vše v pohodě .Který frantík vymyslel takový stojan ,kdy si musím pozvat pomocníka na postavení/tomu bych nakopal ../ už se chystám na úpravu stojanu tak aby to člověk postavil bezproblému sám.