Suzuki SFV 650 Gladius (2010)

Vlastník skrkoo
Vloženo 18.11.2015
Aktualizováno 18.11.2015

mala, sikovna, rad by som napisal ze lahka ale to na svoju triedu nieje (200kg)

Kawasaki ER 6N: nebola v tej dobe ziadna podla mojich predstav.

První dojmy - Je to moja prva motorka pokial nepocitam moto ktore mali do 10koni. Takze som prvy mesiac nechapal ako moze mat niekto 150konovu motorku ked ja nezvladam tych 72 sialenych koni :D :D teraz mi to je slabe-klasika.

Motorka zatial spolahliva.
Odjazdene 2 sezony dokopy asi 15 000km z toho 14 000 s ladvinkou.
pred pol rokom dostala update v podobe kufra a stitu.
motorka ide pekne do zakrut stupacku suchnem aj s ladvinkou.
zvladla aj cely dennu jazdu pri presune cez aply v totalnom dazdi bez ujmy.
motorka ma okolo 30 000km

zapory:
-tvrde sedlo- pri vyjazdoch do 200km v pohode potom uz boli zadok.
-predna vidlica- neviem pride mi ako keby tam bola z nejakeho tesco odpruzeneho bicikla nemam z nej dobry pocit vyzera ako keby netlmila. Daval so mtam hustejsi olej tak trolinku to pomohlo ale velky minus na tejto moto.
-nema ukazovatel paliva cize natankujes plnu a kontrolka zacne blikat a ked je dojadz cca 30km zacne svietit. (nieje to tragedia ale radsej by som videl kolko mam v nadrzi)
-celkovo podvozok ma mensi zdvih takze na nasich cestach je to obcas neprijemne.

servis:
zatial len klasicke vymeny oleja, brzdovych platniciek, naplni a pneu.

caka ma (cez zimu):
vymena retazovky, spojka, olej.

Motorka moze byt vsestranna ale to asi kazda to skor zalezi na tom kto na nej sedi.
Je to moja prva moto lebo som sa nevedel rozhodnut aku chcem a co chcem na tej moto robit. Po case som zistil ze vsetko ale hlavne ma bavi cestovanie takze snad buduci rok presedlam do niecoho pohodlnejsieho (cestovny sport).

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 21.07.17 v 00:36 10b.

Jožo73
Jožo73 napsal 26.11.15 v 19:56

Tlumiče stači nechať nastavyť, v čechach to robia dvaja a na slovensku je jeden odbornik. Sedlo som nechal prešiť v Mohelnu, parada nemam snim problem.

BorisVTR
BorisVTR napsal 23.11.15 v 23:10 10b.

Pekny Gladius. Ja ked som mal SV650S tak som dal do prednej vydle progresivnejšie tvrdšie struny a hned to bolo lepšie. Nech ti Gladius dobre služi a davam 10b

wsbk
wsbk napsal 20.11.15 v 09:16 10b.