Yamaha FZ6 Fazer (2006)

Vlastník extremehany
Vloženo 28.10.2015
Aktualizováno 10.7.2022

Je to můj splněný sen, když se objevil konečně fazer v polokapotě v červené barvě nebylo co řešit a musel jsem jej mít !!

Yamaha FZ6 Fazer S2: v době koupě nebyla na netu taková jakou bych si představoval
Yamaha FZ1 Fazer: cena a nedostupnost v červené barvě

První dojmy - Je to přesně to co jsem chtěl. Oproti CBR daleko luxusnější posez, klidný motor, který ale získá chování tygra na 10 000 otáček. Jen je to tichošlápek - výměna výfuku na sebe nenechá dlouho čekat :-)

Motorku bych doporučil pro - pro všechny, kteří chtějí zkombinovat pohodlí se sportovní jízdou

Doplňky na motorce - kufry, brzy přijdou padací rámy, GiPro, CNC páčky a proužky na kola

Chtěl jsem něco cestovního, na čem se dá jet i delší vzdálenost a zároveň se bude dát přijet k vodě, kde si v kufru můžu nechat přilbu a bundu...

Motorka má najeto poctivých 15000 km, má ještě originální barevné popisky z montáže na všech hadičkách, kabelech, apod...z montáže.
Motor krásně přede, nic nikde neklepe, je tuhé a celkově motorka působí hodně mladistvým dojmem.
Úložný prostor pod sedlem není nic moc, vozit kufr bude tak docela potřebné, ale to k této motorce patří. Výborná jsou široká řídítka, která manipulovatelnost posunují někam úplně jinam oproti sportovní motorce.

Medy16
Medy16 napsal 29.11.15 v 20:06 10b.

MaCe1971
MaCe1971 napsal 29.10.15 v 09:28 10b.

Pěknej stroj, konečně se Ti bude dobře a hlavně pohodlně cestovat! Super.

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 29.10.15 v 08:49 10b.

Krásná šestka na cestování i výlety. Fazer se mi vždycky líbil