BMW R 1100 GS (1999)

Vlastník Anakin86
Vloženo 18.10.2015
Aktualizováno 18.10.2015

Je to nejlepší stroj, na kterém sem kdy jel, pohodlná, velká, rychlá, uveze neskutečně moc a nikdy se nevzdává

První dojmy - Z motorky jsem měl poprvé kvůli její velikosti a váze docela strach, ale jak jsem si jí ošahal, tak mi hnedka padla do ruky a dneska sme nerozlučná dvojka :-) ... má skvělé jízdní vlastnosti, nemá řetěz, takže je jednoduchá na údržbu, je pohodlná, ikdyž jí chybí šestka, tak se na ní dají ujet velké vzdálenosti ... za mě naprostá spokojenost :-)

Jako asi každý jsem chtěl už mít nějakou pořádnou velkou motorku a můj sen byla vždy BMW R 1200 GS, ale ta je zatím nad moje finanční možnosti, tak jsem si pořídil tuto 1100 a jsem velice spokojený. Je to ještě stará poctivá práce ... Jízda je pohodlná, podvozek luxusní, motor šlape jako hodinky a táhne pěkně od spodu, pokud zrovna nestojí, tak se ovládá úplně lehce a poslouchá na slovo . Co se týká spolujezdce, zatím si to každý chválil, tak asi dobré já vzadu nikdy neseděl. Mám 3 kufry, takže uvezu neskutečně moc věcí, spotřeba 5.5l/100km je velice slušná, na to kolik toho vozím sebou a co se týče servisu, tak ten si většinou řeším sám nebo u kamaráda, takže bez problému. poruchy sem zatím žádné neměl a to na ní jezdím už 3 roky.
Motorka se cítí dobře všude, jak na silnici, tak v terénu, akorát je teda celkem těžká a v terénu je to spíš pro zkušenější jezdce ... já se stále zdokonaluju

A co se týče cestování, tak na to je přece stavěná, takže delší cesty zvládá úplně bez problému.

mardock
mardock napsal 22.10.15 v 19:48 10b.

stejně škaredá jako ta moje

wsbk
wsbk napsal 19.10.15 v 08:24 10b.