Suzuki GSX 600 F (2002)

Aktualizováno 29.11.2017

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Výměna přední pneu

Tak konečně jsem přezul přední pneu do páru se zadní. Koupil jsem Dunlop Roadsmart iii. Zatím spokojenost, ale je ještě moc brzo k hodnocení.

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.03.2017
    Uskutečněno: 26.03.2017
  • Koupě top case

Abych měl set kufrů kompletní, objednal jsem si shad sh45 s opěrkou pro spolujezdce. Cena byla velmi příznivá a velikost mi plně dostačuje. Důvod byl též takový, že kdybych upadl s motorkou a kuframa na dovolený, tak byc

Vloženo: 26.03.2017
    Uskutečněno: 26.03.2017
  • Laděná koncovka

Přihazuji další novinku, kterou jsem pro Suzu udělal. Koupil jsem jí homologovaný výfuk od Viper. Výfuk jsem dříve viděl i slyšel už u jednoho člena motorkářů na stejné motorce a poměr cena/výkon/kvalita je super. Montáž

Vloženo: 13.02.2017
    Uskutečněno: 13.02.2017
  • Nová sedačka

Minulý týden jsem si vyzvedl upravenou sedačku od pana Horáčka. Upravil se hrb pro spolujezdce, nápis, materiál, a molitan. Za mě úplná spokojenost a mohu jen doporučit. (y) Teď už jen nedočkavě vyhlížím pěkné počasí a

Vloženo: 13.02.2017
    Uskutečněno: 13.02.2017
  • Montážní stojany na motorku

Tak k Vánocům jsem pro Suzu dostal montážní stojany. Stojany fungujou skvěle, jen předek mi neseděl tak skvěle. Stojan se musel trocha zůžit a je už vše v pohodě. Všem za ty peníze doporučuji. :-DD

Vloženo: 25.12.2016
    Uskutečněno: 25.12.2016
  • Kilometry

Záznam kam budu přidávat foto s postupnýma kilometrama. :-)

Vloženo: 23.12.2016
    Uskutečněno: 23.12.2016
  • Nová přilba

V září jsem si udělal radost a koupil novou přilbu. Zkoušel jsem různé značky a různé typy. Příkladem HJC IS-17 mi vůbec neseděla a značně tlačila. Po pročtení recenzí, osobního projetí a super ceny, nebylo co řešit. Dne

Vloženo: 23.12.2016
    Uskutečněno: 23.12.2016
  • Zazimování

Sezóna je za mnou. Najel jsem méně kilometrů z důvodu časové vytíženosti. Další rok bude o mnoho lepší. Zazimování proběhlo už v listopadu jen nebyl čas sem vše zaznamenat. Proběhlo kompletní očištění motorky, vyčištění

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.12.2016
    Uskutečněno: 18.12.2016
  • Servis a prohlídka

Tento týden proběhla kompletní údržba Suzy, kdy byly provedeny úkony: - seřízení ventilů - seřízení karbeců (vyměna nějakých kroužků) - výměna brzdové kapaliny - výměna předních brzdových destiček za SBS 704 a 705 HS

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.05.2016
    Uskutečněno: 27.05.2016
  • Nová zadní pneu

Minulý týden dorazila nová zadní pneu. Chtěl jsem zkusit novinku, tak jsem volil dunlop roadsmart III. Nasazovat se bude až s chystaným servisem. Zatím co je dole, tak se fixem na pneu vybarvily nápisy, ať vypadá zajímav

Vloženo: 25.04.2016
    Uskutečněno: 25.04.2016
  • Doplňky

Opožděně přidávám fotky pár doplňků, které jsem nasadil na Suzu. Pro kufry se ještě musí dodělat nosič. Jinak přibylo bílé zadní diodové světlo a zatmavené plexi ve stylu doublebuble.

Vloženo: 25.04.2016
    Uskutečněno: 25.04.2016
  • Zazimování + výměna zadního světla a plexi

Píši až teď z důvodu nedostatku času. Od koupi se na Suze najelo jen pár desítek km. Začalo se s nakupováním vybavení a doplňků na příští sezónu. Zhruba před měsícem došlo na zazimování Suzy. Kdy se provedlo kompletní o

Vloženo: 20.12.2015
    Uskutečněno: 20.12.2015