Babetta 210 (1989)

Vlastník Nitropedro
Vloženo 19.9.2015
Aktualizováno 5.10.2015

Babettu 210 snad nemusím dlouho přestavovat. Kdo jí má či měl ví o co se jedná.

První dojmy - Mé první dojmy přímo z této Babetty jsou takové že zatím nevím jak jezdí. Babettu jsem totiž koupil od strýce za velice výhodnou cenu v nepojízdném stavu a teď Babettu renovuji.

Motorku bych doporučil pro - Babetta je nejvhodnější pro začátečníky co se potřebují vyjezdit nevýhodou je že se nenaučí moc řadit, ale pro někoho je to o starost méně a naučí se během jízdy alespoň dávat pozor na kolem jedoucí atd. atd.

Jak už jsem říkal Babettu jsem koupil za velice výhodnou cenu od strýce a to za 500kč Babetta byla v nepojízdném a otřesném stavu proto byla renovace či oprava nevyhnutelná. Já jsi vybral cestu renovace. Jednu recenzi o Babettě už tu mám a to přímo o té mé první.

Co se týče Babetty jako o celkovým dojmu je to velice dobrý a kvalitní stroj. Když se opraví a to OPRAVÍ tučným písmem tak jednoný co děláte je že tankujete a jedete tedy alespoň já.

Babetta je vhodná skoro pro všechno jedinou její nevýhodou je že s vyššími kopci má menší problém, ale vyjede je. Ideální je do práce, do školy či ryby nebo jen tak na relaxační projížďku po okolí. Je vhodná jak pro ženský i chlapy jednoduchá obsluha prostě paráda.

Tak a co se týče přímo této Babetty koupil jsem jí 17. 5. 2015 jako takový menší šrot.
I dnes je momentálně je nepojízdná kvůli započaté renovaci která se chvála bohu už chýlí ke konci, potom na ní budu chvíli jezdit do práce a pak jí prodám ať dělá radost někomu dalšímu :)

Telďas
Telďas napsal 21.09.15 v 22:15

ty jo pěkně jsi jí dal do kupy určitě dost práce a investice ,,,, tak at ti dělá jenom radost