Yamaha FZR 600 (1993)

Vlastník Doktor301
Vloženo 1.8.2015
Aktualizováno 1.8.2015

Velmi spolehlivá,nenáročná na údržbu

První dojmy - Fanastický záběr na rovině,respekt v zatáčkách,do ruky padla cca po 1200 km,starší desing k mému věku.

Motorku bych doporučil pro - Určitě to není mašina pro začátečníky z počátku se zdá moc těžká a akcelerace příliš lákavá,doporučoval bych pro ostřileneho jezdce aspon na 400.

Doplňky na motorce - Doplněk zatím jen kufr od Givi na cesty,a slzové směrovky.

Vybraj jsem ji pro její vzhled ,není ani velká ani malá návaznost kapoty s konstrukcí je perfektní,jen zadní část je trochu ochuzena v oválnosti,co se týče jízdy tak z počátku byl veliky respekt hlavně v zatáčkách,jelikož je to jiný styl jízdy než když normal sedíte,gumy se sjíždějí jen uprostřed a za čas to začne pěkně klouzat ,dnes mám odjeto pár tisíc a gumy vydrží mnohem déle jelikož už se sjížděj po celém hřibu no cca 1cm ještě chybí :( ,co se týče brzd jsem velmi spokojen hlavně z přední se dokáže i nadzvednout zadek a to při mírném tlaku na páčku,je dost citlivá možná citlivější než na mé Audi A4 ,ovladatelnost je pro mě uspokojivá ale todle bude asi otázka jezdce a gum !!poruchy:za 7 let si nepamatuji poruchu jo jednou mi prasklo lanko na spojku ale to jsem na silnici opravil servisní sadou která tam je do dnes ,pravidelny osobní servis v zimě,kapaliny,oleje,destičky a jednou za dva roky řetězová sada,víc to nepotřebuje,motoricky je to strašnej držák,jezdím s kamarádama co maj fzr 1000 takže si dokážete představit jakou dostává nálož když zdrhaj ale jakmile se dostanem do zatáček tak tam můžou mít koní kolik chtěj a nemaj šanci,litrovky jsou o dost širší a vzniká velky respekt při náklonu silnice se zdá příliš blízko,samozřejmě jak se silnice srovná začnou mě dohánět ale těch rovinek u nás moc není ,mašina se hůř ovládá na houpacích místech myslím tím ty záplatovaný asvaltoky tam chce raději ubrat,na cestování to moc není a když už tak jedině sám,zadní sedlo je moc vysoko a tím s styl jízdy hodně mění,pokud ovšem je přítelkyně menší a drží se jak klíště pak jako když tam není .