BMW R 1100 GS (1996)

Vlastník Mexa
Vloženo 27.7.2015
Aktualizováno 29.7.2015

Vyzerá to ako kombajn, jazdí to ako kombajn, parkuje sa s tým ako s kombajnom a ono hľa to je motorka

První dojmy - GSko mi ihneď sadlo svojim vzhľadom, rozmerom, výkonom aj váhou.

Motorku bych doporučil pro - Dlhy, tlsty, nenarocny, pouzivajuci hrubu silu

Doplňky na motorce - Zvysene plexi, ABS, vyhrevane hefty, padaky, chranice valcov, touratech doraz na riadenie, touratech medzikus na zadnu brzdu a stupacku, touratech zadny nastavitelny tlmic, drziak kufrov, hllinikove bocne kufry a topcase, kryty riaditok, denné LED svietidlá, 3x12V nabíjanie

Vybral som si GS 1100ku, lebo som chcel velke cestovne enduro. Cestovne enduro, ktore nie je plne plastov, ze ked sa usmyknem na sotoline, tak zostane kopec veci polamanych na zemi. Preco GS? Lebo som chcel nieco nad 1000cm3 a bezudrzova kardan.

Mam pocit ako keby Nemcom zostali na sklade veci od vojny z tankov Tiger a Leopard, tak to trosku poupravovali a urobili z toho GSko

Rad s nou jazdim po okreskach, skor jazdim ako Hrusinsky "pane doktore, ze vy ste se opet kochal?", ale ked sa mi nieco lubi, tak zatocim na sotolinu a idem kade tade.

Hned prvu skusobnu jazdu som si dal 450km, takze na moto sa da celkom dobre cestovat.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 16.08.17 v 21:30 10b.

3neczak
3neczak napsal 10.08.15 v 17:36 10b.

Olďas59
Olďas59 napsal 29.07.15 v 19:46 10b.

Měl jsem ji čtyři roky,úplně bez problémů,jo dvakrát mi došel benál...Mnoho hezkých kilásků,ti přeji

Milan1963
Milan1963 napsal 29.07.15 v 18:22 10b.

Parádní, zaslouží 10 bodů.

wsbk
wsbk napsal 28.07.15 v 12:44 10b.