Honda CB 600F Hornet (2007)

Vlastník Daniel74123
Vloženo 27.7.2015
Aktualizováno 24.12.2015

první velká motorka , spokojenost

První dojmy - Po 2 rocích ježdění na Honda xl varadero 125 jsem si konečně koupil vysněnou motorku na kterou jsem se těšil dost dlouho , motorka na vzhled vypadá dobře a hlavně vypadá nevině ale jen vypadá

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky ale i zkušené jezdce ale hlavně pro ty co vědí kdy tahat za plyn

Doplňky na motorce - Širší řídítka , laděný výfuk Creptus , padací protektory , Gipro , zlaté páčky

Horneta jsem si vzal hned ke srdci ani jsem na tom nejel a věděl jsem že to je motorka na které jsi užiju a budu sní mít míliony vzpomínek a jen tak se jí nevzdám.
2 měsíce jsem hledal motorku takovou která by mi padla do oka bylo jich pár ale všechny mi zmizely před nosem,nebyl jsem naštvaný ani zklamaný bral jsem to tak že osud mě vede k té pravé a stalo se.
Když jsme přijeli za majitelem si jí omrknout hned jsem se zamiloval hned jsem věděl že tu motorku musím mít ale nejdříve si jí pořádně okouknu aby tam nebyl žádný problém a nic podobného jsem nenašel tak již nebylo co řešit už jen zaplatit podat si s prodejcem ruce a odvést jí domů.
Když jsme jí přivezli neodolal jsem a hned jsem se musel kousek svést a tady to všechno začalo jak tomu já říkám propojení motorky a jezdce.
Když jsem vyjel z garáže motorka mi nádherně padla a pohodlně se na ní sedělo první kousek spokojenost , v městě se motorka chovala klidně,hezky ovladatelně a hlavně za doprovodu laděného výfuku Creptus si nádherně bručela kus v městě samá spokojenost a říkal jsem si tak a teď by jsme se mohli projet mimo město a tady jsem přišel na to co motorka dokáže .
Když jsem vyjížděl ze města na nádhernou rovinku kde nebylo žádné auto nic co by mi bránilo v tom abych jí mohl otestovat .
když jsem trošku přidal plyn motorka se nádherně odpíchla a jela jak blázen byl jsem překvapený ale furt jsem neotočil plynem pořádně tak jsem se už rozjel cca na 80km/h 4k 5k otáček a najednou jsem obrátil plynem bum , motorka vyletěla jak střela a 160km/h tam bylo hned nevěřil jsem pod přilbou jsem se smál nadšením ale i trochu strachem k motorce mám velký respekt a doufám že to tak zůstane :)

Kruciklaun
Kruciklaun napsal 25.10.16 v 20:10 10b.

Dojedu ze služebny, a jedu si pro stejnou. Sice budem trávit spoustu času spolu v garáži a tešiť se až skončí tady ten zimni celibát, ale doufám ze na jaře budu prožívat úplně stejné pocity. Vrrrrm

libac22
libac22 napsal 03.06.16 v 16:25 10b.

Leštěnka

Kuking
Kuking napsal 04.03.16 v 09:13 10b.

máš to pěkný brácha

Radafos
Radafos napsal 05.01.16 v 19:21 10b.

Dobra volba

pavel1048
pavel1048 napsal 24.12.15 v 17:17 10b.