Yamaha XT 660 Z Tenere (2007)

Vlastník NIGHT.EAGLE
Vloženo 4.7.2015
Aktualizováno 4.7.2015

Super strojecek na toulani kolem komina i na delsi tripy. Kupoval jsem temer holou a postupne dovybavil dle sveho.

Motorka koupena od FIRMA:coolmoto (Luže)

První dojmy - Prvni dojmy? Po roce laskovani s xjr 1300 byl pocit ze tenerka nejede :-D. Pri klidnem tempu vykon dostatecny, perfektni rozhled ze sedla a prijemna jizdni pozice. Krasne ovladatelna kdyz si clovek zvykne na vysokou stavbu.

Motorku bych doporučil pro - Pro nenarocne jezdce s postavou minimalne 175 cm, pohodare, kochace :-)

Doplňky na motorce - Vyssi plexi Puig, padaci ram a plech pod motor Givi, nosice kufru Touratech, alu kufry Uksa, topcase original Yamaha, drzak 7" tabletu Touratech/Interphone, ladene vyfuky LeoVince, centralni stojan

Hned po par kilometrech jsem byl "doma". Jak jsem jiz uvedl, perfektni rozhled, uvolneny posez, jen skoda nemoznosti zmenit trosku pozici zadku. Ale verim ze se da zvyknout. Vybavil jsem si ji postupne aby splnovala moji predstavu cestovniho stroje a kdyz byla hotova, prodal jsem ji. Zatouzil jsem zmenit styl a doma uz mi stoji kawasaki vn 1600 classic.

Milan1963
Milan1963 napsal 04.07.15 v 11:16 10b.

Pěkná motorka, zvlášt' to vybavení.