Yamaha YZF-R6 (2003)

Vlastník Vrabi1
Vloženo 18.6.2015
Aktualizováno 18.6.2015

Silná,krásná,neuvěřitelně lehká,výborně ovladatelná,dost diváká a MOJE!!

Honda CBR 600RR: Žádná co by odpovídala tomu co potřebuju
Kawasaki ZX-6R Ninja: Měl jsem chtěl jsem zkusit dalšího japonce
Suzuki GSX-R 600: Taky jsem měl..

První dojmy - Tvarově se mi nelíbila tolik co CBR, dost drahá ale je v top stavu pomalu bez škrábance a je to speciální edice, vyrobeno pouze 2000ks. Řekl jsem si že pokud nepujde s cenou dolu, nevemu jí a alespoň se svezu. Ovšem hned po ujetí pár metru a ohřátí motoru se začlo ukazovat že je perfektní,skvěle ovladatelná,přesná hrozně rychle reaguje na plyn, trošku tvrdší řazení a přední brzdy nejsou uplně tak dobře čitelný ale to bude asi deskama. No nic tak jsem ohřál a zkusim za ní trošku vzít. Ta motorka se začala sama zvedat bez spojčení i cukání plynem to mě uplně dostalo. Musel jsem jí mít. Motorka jako celek funguje strašně dobře a oproti předchozím starším karbecovkám co jsem měl je výkonově ale i celkově úplně jinde, Výborná motorka!

Motorku bych doporučil pro - Pro mě

Doplňky na motorce - Výfuk Creptus Gp jinak asi origo stav

Máme spolu teprve něco přes 1000 km a úžasně jsme si sedli. Jízda je klidné neucukaná v opravdu výborném stavu takže km jsou tedy nejspíš pravdivé (30000)
Takhle má motorka se 30 vypadat ne jako ty co se objevují na inzerátech!
Brzdy jsou přesný hlavně je úžasnej zadek. Podvozek tvrdší než jsem zvyklej ale odpustí asi dost. Ovladatelnost je úžasná, nejlehčí 600 r4 co jsem řídil. Spolujezdec nevim ale sedět bych tam nechtěl :D úložak jsem čekal mnohem horší, vejde se tam vic než peněženka mobil a klíče Spotřebu moc neřešim ale zkoušel jsem a dá se jet pod 6L ale taky tak za 8-10L. Jezdím převážně na zatáčky- Železňák, Dubá atd.. takže oceňuji stupačky které jsou dost vysoko, u Ninji jsem je dost upiloval Třeba ještě napíšu víc až se líp seznámíme

Zvuk s DB killerem

Zvuk bez DB killeru

K660S
K660S napsal 10.12.15 v 09:34 10b.

MarušN
MarušN napsal 26.07.15 v 21:36 10b.

Škoda jí,byla nádherná:/

Vrabi1
Vrabi1 napsal 02.07.15 v 15:00

Díky moc

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 28.06.15 v 15:54 10b.

Krásná žlutá jí moc slušíl! Tak ať to lítá!

dejf.
dejf. napsal 28.06.15 v 00:04 10b.

V tyhle barve jich moc neni. Vypada pekne Tak kolama dolu.