Piaggio X10 500 (2013)

Vlastník alco
Vloženo 4.6.2015
Aktualizováno 4.6.2015

Piaggio X10 500i je kráľ medzi skútrami.

Motorka koupena od italmotosr (Žilina) - Maximálna spokojnosť najazdených pri predaji 14400km, bez jedinej poruchy :) Pravidelný servis ITAL MOTO ŽILINA RS

Suzuki AN 650 Burgman: důvod neuveden

První dojmy - Výborný dojem, perfektný vzhľad. Je to pohodlný skúter aj do mesta aj na dlhé trasy. Výkon dostatočný pre naučenie, ako sa správať na ceste pri prechode na motorku je to nenahraditelný začiatok moto kariéry :)

Motorku bych doporučil pro - Skúter by som odporučil pre začiatok každému motorkárovi, nakoľko jeho Váha a obratnosť Vás naučí, a ľahko prejdete na iný väčší stroj. Nedoporučujem mladším nevybúreným jazdcom :) skúter má silu ako aj na ceste tak aj pri vypnutom motore a pri troche nerozvážnosti je pád viac než istý :P Naštastie s tým som sa nestretol :-)))

Doplňky na motorce - Na skútri som dorobil po kúpe, Led svetlá na predok, rádio, led smerovky vpredu/vzadu, vyhrievanie rukátok, turistický štít GIVI, LED brzdové svetlo atď, atď... :)

Na skútri som prejazdil rakúske alpy, slovensko, česko - morava. Po prvom zoznámení sa s týmto strojom je jazda úplnou parádou. Potor je veľmi pružný a v rakúskych kopcoch nikoho nenechá na konci šnúry :) Priestor na nohy je ohromný, jazdil som sám takže som sa cítil ako kráľ :D Poruchy žiadne za 14tisic kilometrov. Na skútri som dorobil po kúpe, Led svetlá na predok, rádio, led smerovky vpredu/vzadu, vyhrievanie rukátok, turistický štít GIVI, LED brzdové svetlo atď, atď... :) Po zvyknutí si na tento posed je veľmi ťažko nájsť motorku, ktorá bude takto pohodlná a pekná :D preto som dlho vyberal, a rozhodol sa pri predaji skútra prestúpiť na BMW LT :)

alco
alco napsal 05.06.15 v 12:57

Každý má rád niečo iné :) ale pri trasách spolu s goldwingom som sa veru nehanbil :)))

Badarala
Badarala napsal 04.06.15 v 20:13 10b.

Není to stroj pro mě, zkusil jsem 350, ale krasavec, pohodlí a luxus maximální