Honda GL1800 GoldWing (2003)

Vlastník ridermann
Vloženo 21.5.2015
Aktualizováno 21.5.2015

No co napsat. Asi nejlepší a nejpohodlnejší stroj na cestování. Nefouká na mě a když jede člověk dostatečně rychle tak ani neprší 😁 😀

První dojmy - První dojmy? Klidná pohodova motorka, kterou jsem chtěl už jako malej. Trošku větší než moje první (Suzuky RF600) 😂😂. Stroj, na kterým si člověk konečně užije vyjížďku a nic ho potom nebolí. Motorka mě padla hned do oka a do ruky, ale ještě ve městě bojuju s větší váhou. Do města to fakt není. 😀

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji lidem co maji kupu volného času na pořádné celodenní vyjížďky.

Doplňky na motorce - Mým prvním instalovaným doplňkem byly vyhřívané rukojeti Hrát Deamon, vnitřní provedení.

Po minulé motodovolené, jsem se rozhodl po 5letech vyměnit svůj první stroj (Suzuki RF600) za něco pohodlnějšího. Rozhodoval jsem se mezi BMW 1200, Kawasaki GTR1400 a Yamaha FJR 1300. V tu dobu nikde nic pěknýho po bazarech nebylo a tak sem se ze zvědavosti podíval na Golďasa a hned mi padl na první pohled do oka. A bylo vymalováno.
Rozpáral sem doma všechny strožoky, vybral konto a do týdne stála doma v garáží. Na první pohled mě dostala množstvím různých chromovaných doplňků, kterými je predchozi majitel vybavil a stavem tachometru cca 45tis.
První svezení bylo neuvěřitelné a byl sem vysmatej jak malém kluk. 😁😁 Sedadlo pohodlnější než v obyváku, přirozený posed při řízení a obdiv kolem jdoucích 😀
První delší jízda byla z Třebíče na Balaton a zpět cca 1000 km za dva dny, při teplotě kolem 5st. To bych na své staré mašině nedal. Když z mašiny po 500km slezete a nic vás nebolí není to paráda?
Vice příště ...

Quasar
Quasar napsal 25.12.16 v 21:57

Paráda Michale Jsi respektovanou okrasou čela motokolony Ať jezdí a dělá radost

naháčnahatej
naháčnahatej napsal 09.12.15 v 22:20 4b.

No Gold Wing je typické homomoto pro 4% hošany kteří chtějí vypadat drsně jako pořádní chlapáci.
To je tak za 4 bodíky Puso

Boža
Boža napsal 05.06.15 v 18:32 10b.

Je to paráda je to za 10 bodů

Falco1960
Falco1960 napsal 28.05.15 v 19:35 10b.

hodně kilometrů v pohodě když ti upadne budeš potřebovat jeřáb

Myschan
Myschan napsal 28.05.15 v 19:27 10b.

Prostě pěkný! Téhle mašině se něco jinýho než 10 dát snad ani nedá