Honda GL1800 GoldWing (2023)

Vlastník Wurst
Vloženo 15.1.2024
Aktualizováno 16.5.2024

Vloženo: 04.03.2024, Uskutečněno: 03.03.2024, Stav tachometru: 2750 km, Zhlédnuto: 326x

Ve dnech 29.2. - 3.3.2024 se v Brně konal další ročník výstavy motocyklů, který opět přivítal desetitisíce příznivců a milovníků jedné stopy. Samozřejmě jsme zde s Jirkou Wágnerem nemohli chybět. Máme tuto akci v oblibě a pravidelně navštěvujeme pražskou i brněnskou výstavu, která ob rok mění místo svého konání. Jako zkušení mazáci sem vždy dorážíme až v pozdějších odpoledních hodinách, kdy je největší nápor diváků již pryč a můžeme si tak v klidu prohlédnou, nafotit a případně osedlat prakticky jakýkoliv z vystavovaných strojů.
V sobotu dopoledne si dáváme spěcha na čerpací stanici v Milevsku a jihem, mimo dálnici, se přesuneme do Ivančic, kde máme zaplacený nocleh. Poté už hurá na výstavu, kam samozřejmě přijedeme na našich strojích, což nám jednak umožní snáze se proplétat brněnskými kolonami a v neposlední řadě zdarma, jen pár metrů od výstavních hal, ustájit naše jednostopé krásky. Večer zakončujeme debatou a popíjením pivečka v našem penzionu U Brázdů.
Neděla pak už jen transfer jihem zase zpět do našich domovů se zastávkou na několika turisticky zajímavých místech. Poslední káva opět v Milevsku na "čerpačce" a pak už každý svým směrem k domovu.
Parádní víkend to byl! Moc jsme si to oba užili, úžasně jsme se zase povozili a níže tedy pár obrázků...

31081 (682) napsal 05.03.2024 v 07:25

elvis78 (138) napsal 04.03.2024 v 17:28

nejhezčí holky u Hondy, na Segwai ty dvě kočičky a u Piagio group, že?
V kolik jste dorazili v sobotu? Je fakt že i v ten čtvrtek bylo pozdě odpoledne už také volnější. A jak na tom byla neděle by mě zajímalo

2 reakce

Wurst
Wurst 05.03.2024 v 10:54

Honda má už léta ty své čiči hostesky stejné, nebo tedy alespoň některé. Letos to bylo fakt pěkné pokoukání! K motorkám hezké holky prostě patří!
My tam v sobotu dorazili někdy po třetí hodině odpolední, po čtvrté se to už viditelně vyprazdňovalo a mezi pátou a šestou jsme to měli téměř pro sebe, odcházeli jsme někdy po půl sedmé. Ono mraky lidí táhnou jména jako Brezovar, Sršeň, Liškové a Révaiové atd., což není náš případ, takže když zrovna nevyhledáváš společnost těchto lidí, nechceš si s nimi udělat fotku nebo prohodit pár slov, prostě když tam jedeš mrknout opravdu jen na motorky, pak je skutečně nejideálnější to pozdní odpoledne bez rozdílu toho, ve který den to bude. Motorky nikam neutečou a jak jsem zmiňoval, dá se pak pořídit i hezká fotky, člověk má klid si je prohlédnout a nemusí se s nikým strkat a přetahovat. My to tak tedy alespoň děláme...
Měj se moc fajn a užívej sezónu!

• Po stopách Oty Pavla

V neděli 19. května vyrážíme po domluvě s Jirkou Novákem, jeho dcerou Míšou a přítelkyní Jitkou na Křivoklátsko po stopách Oty Pavla. Začali jsme skalnatým kaňonem na Zbirožském potoce, kudy dojdeme ke Skryjským jezírků

Vloženo: 20.05.2024
    Uskutečněno: 19.05.2024
  • Kolem Plzně

Krásná a zajímavá místa jsou dostupná po pár minutách jízdy hned v okolí Plzně. Níže přikládám pár z nich, na která jsem se už velmi dlouho chystal, ale vždy dostalo přednost něco jiného. Konečně tak včera došlo i na tat

Vloženo: 15.05.2024
    Uskutečněno: 14.05.2024
  • Šumava

V pondělí 13. května si díky předpovědi krásného počasí beru v práci volno a vyrážíme s Lucií přes Svatobor a Kvildu do Borové Lady a odtud pak už pěšky přes Knížecí Pláně do Bučiny na Alpskou vyhlídku. Zajdeme se ještě

Vloženo: 15.05.2024
    Uskutečněno: 13.05.2024