Kawasaki KLE 500 (2003)

Vlastník Mikesh666
Vloženo 18.8.2020
Aktualizováno 12.8.2021

Vloženo: 03.03.2021, Uskutečněno: 03.03.2021, Stav tachometru: 39990 km, Zhlédnuto: 10x

Březen 2021 se zdál být jako skvělý začátek sezóny.
Podařilo se mi sehnat plasty na motorku za super cenu takže jsem vyřešil pravý podsedlovy plast a mám k tomu celou sadu plastu kdyby náhodou.
Když jsem chtěl natočit motorku po zimě tak mi začal téct benzín z karburátoru. Říkal jsem kurna to mám Pech dám do kupy plast a teď tohle.
Začal jsem přemýšlet co s tím. Známý od tchyne co dělá motorky poradil karbec rozebrat a že to bude určitě zasekly plovák nebo jehla. Takže odstrojeni celé mašiny. To už mám natrenovane ale tvl sundat filtrbox docela jsem se natrapil. Kdybych věděl jakej bude vopruz dát ten filtrbox zpátky tak raději mlčím :D. Nakonec mi přišel pomoct kamarád co má taky klepadlo takže po demontáži karbec jsme zjistili že je vše ok tak jsme to vyčistily a slozily zpět. Rovnou jsem dal nový vzduchový filtr. A pak jsme nemohli dát nazpět filtr box. Po 3 hodinách jsme to vzdali. Do toho ta debilní korona takže jsem pokračoval sám. Pomohlo dát gumy do vlažné vody a pak už to šlo. Po 2 hodinách piplani hotovo. Složil jsem motorku a zapojil nádrž a teď přišla hodina h. S desem aby karby netekly jsem motorku nastartoval. Vše v pořádku motorka předla jak kočička. Nechal jsem ji proběhnout a rovnou vyměnil olej s filtrem. Sice byla kosa jako blázen ale pár kilaku jsem ji protáhl. Motorka je připravena na sezónu a už se moc těším na ježdění do práce či výlety :)

• První vyjížďka v březnu

Tak jsem se konečně dočkal první vyjížďky. Už jsem měl abstak jako kuřák na cigáro :D. Počasí celkem ok svítilo sluníčko. Start na první dobrou a motorka si krásně předla:). Najel jsem cca 35 kilometrů bohužel jen v rámc

Vloženo: 06.03.2021
    Uskutečněno: 06.03.2021
  • Konec sezóny 2020

Polovina října 2020. Vyjeli jsme si s kámošem co má taky klepadlo. Spěcha jsme si dali u kámoše a hned jsem zjistil, že jsem během jízdy ztratil podsedlovy plast na pravé straně. Asi jsem ho špatně zamknul kdo ví. I tak

Vloženo: 03.03.2021
    Uskutečněno: 15.10.2020