KTM EXC 250 (2009)

Vlastník Sally06
Vloženo 1.1.2016
Aktualizováno 22.2.2019

Vloženo: 12.09.2016, Uskutečněno: 10.09.2016, Stav tachometru: 940 km, Zhlédnuto: 13x

Po 30 MTH jsem byl nucen zařezat pneu, která byla otrhaná díky své tvrdosti. Nesjíždí se, ale trhá. Uřízl jsem cca 30-40% šířky špalku, zase začala brát v tomhle horkém počasí kdy je sucho dostačující. Po 40 MTH jsem chtěl, řezat znova, ale zbylo by tam cca 20-30% šířky špalků? Takže na doporučení kamaráda jsem teda otočil, kde je ještě lehce obržděná origo hrana a zase začala brát Pokud nepřijde rychle sychravé počasí, tak ji budu jezdit, dokud se většina špalků neuláme, takže už to nebude brát ani na suchém tvrdém povrchu. S mým stylem ježdění a nájezdem MTH mi pneu vydrží prostě rok ať člověk věří nebo ne...
Jinak motorka šlape, žádný problém, nic jsem dosud nezkurvil svojí vinou, takže zatím spokojenost, kterou jsem očekával. Investice 0,-kč když nepočítám doplňky a benzín s olejem. Olej mi zbyl z minulé moto, takže všechny investice jsou jen benzín. Doplňky za 5000,- kč toť všechny mé investice.

• Sumasumárum po 3 letech

První rok 2016 výměna origo zadní pneu po 54,1 mth za Mitas C-12 SPEEDY CROC. výměna převodového oleje 3x výměna vitonových okroužků urvaný kábl od tachometru u třmene brzdy - opraveno cena asi 1600,- kč najeto 62,

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.12.2018
    Uskutečněno: 06.12.2018
  • Nerez rozpěrky + co se událo

po zjištění, že zadní ložiska jsou na sračky jsem si udělal nerez rozpěrky aby vydrželi ložiska o něco déle. EXC dostalo nový papuč EF-07, C-12 vydržela 50 MTH to samé co origo pneu. Dále dostalo novou krabičku na spíná

Vloženo: 23.10.2018
    Uskutečněno: 23.10.2018
  • uvařená brzdovka

I na našich malých kopcích se dějí velké věci. Nechápal jsem to, ale při sjezdu jednoho kopce se mi bloklo zadní kolo a nepovolilo. Po dojetí dolů konstatování kámoše, že jsem uvařil brzdovku. Kotouč a třmen horký a zako

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.05.2018